Zamknij

Rafał Grabias apeluje do fanów i wbija szpilę Gabrielowi Sewerynowi

13.05.2021 14:52
Rafał Grabias
fot. VIPHOTO/East News

Rafał Grabias od czasu rozstania z Gabrielem Sewerynem wiedzie spokojne życie singla, otaczając się ukochanymi roślinami. "Król życia" opublikował w sieci apel do fanów i przy okazji wbił szpilę byłemu partnerowi.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn przez kilka sezonów programu "Królowe życia" uchodzili za jedną z najbardziej lubianych par widzów show. Ich perypetie z zaciekawieniem śledzono także po odejściu pary z programu TTV, aż do chwili, gdy okazało się, że nie są już razem. Wielu fanów było rozczarowanych faktem, że Gabriel i Rafał ukrywali rozstanie, by wciąż budzić zainteresowanie. Okazało się, że rzeczywistość jest jeszcze bardziej skomplikowana: mężczyzna, którego od dłuższego czasu Gabriel określał mianem swojego stalkera, okazał się być jego partnerem. Seweryn oświadczył, że on i Rafał Grabias już od dawna nie są razem, a Rafał nie daje mu spokoju.

Zdaje się, że fani pary z większą sympatią potraktowali w całym zajściu Rafała, któremu szczerze współczuli rozstania po wielu latach i faktu, że długo był okłamywany przez byłego już partnera. Teraz każdy z panów poszedł swoją drogą. Gabriel Seweryn zamieszkał z nowym partnerem, a Rafał Grabias wrócił do swojej starej miłości, czyli ogrodnictwa i ukochanych roślin.

Zobacz także:  Rafał Grabias pokazał ekskluzywny strój. Internauci bezlitośni: "Kiedyś tak chodzili bezdomni"

Rafał Grabias apeluje do fanów i wbija szpilę Gabrielowi Sewerynowi

Od oficjalnego rozstania Grabiasa i Seweryna minęło już kilka miesięcy i obaj panowie żyją sobie swoim życiem. Gabriel wrzuca nowe zdjęcia z młodym partnerem Kamilem, a Rafał oddaje się zajęciom na łonie natury, czym również często chwali się w sieci. Były partner Seweryna w swoich wypowiedziach podkreśla, jak wielką przemianę przeszedł od czasu zakończeniu związku z Gabrielem. Nawet fani piszą regularnie, że stał się sympatyczniejszym i bardziej wrażliwym człowiekiem, a dawniej wydawał się być opryskliwy i zadufany w sobie.

Teraz Rafał Grabias postanowił zaapelować do fanów, by spełniali marzenia i byli sobą.

"Kochani. Nie pozwólcie nikomu, by gasił Wasz blask tylko dlatego, że razi go w oczy. Gońcie marzenie, spełniajcie się i bądźcie sobą. Dzisiejszy dzień spędziłem na świeżym powietrzu, co z resztą widać na mojej twarzy. Zero filtrów i zero ściemy. Chłopak 100% natury" - napisał Rafał.

Czy w jego słowach kryje się przytyk w stronę Gabriela Seweryna? Zaglądając na profil tego drugiego na Instagramie, można dojść do wniosku, że także z jego strony atmosfera nadal nie do końca jest oczyszczona. W jednym z niedawnych postów Seweryn pokazał zdjęcie z Kamilem i napisał: "A my nadal zakochani i nierozłączni - czego niestety wielu zawistnych nam nie życzyło. Nie wolno się oglądać wstecz, trzeba dać szanse na nowe, a nowe przynosi wiele pięknych i ekscytujących chwil".

Co ciekawe, wielu internautów wciąż nie może pogodzić się z rozstaniem Rafała i Gabriela. Twierdzą też, że pomiędzy byłymi partnerami miłość było widać na pierwszy rzut oka a z nowym partnerem tej chemii nie ma.

"Może i zakochani, ale tej miłości w powietrzu i na zdjęciu nie widać" - głosi jeden z komentarzy.

RadioZET.pl/AS