Zamknij

Rafał Grabias pierwszy raz o rozstaniu z Gabrielem Sewerynem. Mówi o zdradach

20.01.2021 13:00
Rafał Grabias
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Rafał Grabias ujawnił przyczyny rozstania z Gabrielem Sewerynem. Były bohater "Królowych życia" oskarża projektanta o zdradę. Skomentował też nowy związek Gabriela z Kamilem. 

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn do niedawna byli jednymi z najpopularniejszych bohaterów serialu "Królowe życia". Jednak w ubiegłym sezonie sympatyczna para zniknęła z programu bez podania przyczyny. Rafał oficjalnie mówił o coraz nudniejszej fabule, czym naraził się na gniew Dagmary Kaźmierskiej i paskudny post, w którym gwiazda wulgarnie wyśmiała jego pożycie z Gabrielem. Sprawa miała zostać skierowana na drogę prawną.

Pod koniec roku wyszło na jaw, że Rafał Grabias i Gabriel Seweryn nie są już razem. Versace z Głogowa poinformował, że od dwóch lat jest w związku z innym mężczyzną. Okazało się, że jest nim Kamil, przedstawiany wcześniej jako stalker projektanta. Rafał i Gabriel nadal jednak pokazywali się razem na Instagramie. Tłumaczyli, że wciąż łączy ich praca. W nowym roku Rafał wstawił zdjęcia z kobietą i sugerował, że jest z nią w związku. O byłym partnerze nie wypowiadał się zbyt pochlebnie, m.in. wyjawiając, że tamten go zdradzał. 

Królowe życia: Gabriel zmienia płeć? Rafał zaskoczył wyznaniem o byłym partnerze

Rafał Grabias ujawnił przyczynę rozstania z Gabrielem Sewerynem

Mimo pozornej przyjaźni Rafał i Gabriel utrzymują dość napięte relacje. Grabias zgodził się skomentować rozstanie w rozmowie z Pudelkiem. Potwierdził, że jest w trakcie wyprowadzki z warszawskiego atelier, które prowadził razem z Gabrielem. 

Nie jestem zwolennikiem upubliczniania tego, co było! Głęboko wierzę, że Gabriel jest smutny... Więc, co mogę czuć ja jako osoba zdradzona i okłamywana? Zależy mi na naszym spokoju, więc już przygotowałem sobie nową nieruchomość - poinformował i dodał, że zgodnie z ustaleniami ma się wyprowadzić do końca stycznia. 

Nie łączyłbym tego stanu rzeczy z dobrym sercem Gabriela. Raczej z dokumentami formalno-prawnymi, które stanowią, że jest to również moje miejsce do zamieszkania - podkreślił. 

Rafał odniósł się też do olbrzymiej popularności związku z Gabrielem. Dzięki "Królowym życia" z dnia na dzień wyszli z cienia, byli zapraszani na imprezy i celebryckie rauty. Ale życie w stolicy i poszerzające się kręgi znajomych narażały na pokusy. W końcu Gabriel nawiązał romans. 

Mogę śmiało powiedzieć, że jako para staliśmy się osobami pożądanymi na wielu eventach, galach i imprezach związanych ze światem mody. Niestety popularność ma też ciemne strony, którym nie wszyscy potrafią się oprzećZ nas dwóch to nie ja miałem kochanka - ujawnił Grabias w rozmowie z Pudelkiem.

Na powrót królów życia raczej nie ma co liczyć. Jak podkreśla Rafał, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Gabriel rozpoczął czy też może kontynuował swoją relację/związek z Kamilem - czytamy na Pudelku.