Zamknij

Rafał Jonkisz o rozstaniu z Marceliną Zawadzką. "To była przemyślana decyzja"

Maciej Friedrich
26.04.2019 12:41
Rafał Jonkisz o rozstaniu z Marceliną Zawadzką. "To była przemyślana decyzja"
fot. Instagram:@rafal_jonkisz

Rozstanie Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza był głośno komentowany przez media. Mister Polski postanowił skomentować sposób, w jaki para zakończyła relacje. Zdradził również, czy udało im się pozostać w dobrych relacjach.

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz byli parą, której związek był głośno komentowany przez media. Tym bardziej że sami zakochani starali się zachowywać prywatne sprawy dla siebie i nie dzielili się zbyt wieloma informacjami z życia prywatnego. Tym większe było zdziwienie, gdy na początku kwietnia modelka poinformowała w wywiadzie dla serwisu Pomponik, że jej związek z Misterem Polski 2015 to już przeszłość. Oczywiście zarówno fani, jak i dziennikarze, byli bardzo ciekawi kulis ich rozstania. Sama Marcelina podkreślała, że pozostaje z Rafałem w przyjacielskich stosunkach.

- Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem.

Czy podobnego zdania jest Jonkisz?

ZOBACZ: Julia Wieniawa i Baron po raz pierwszy oficjalnie razem. Pojawili się na pokazie mody

Marcelina Zawadzka
fot. Anna Fijalkowska/TVP/East News

Rafał Jonkisz o rozstaniu z Marceliną Zawadzką

Rafał Jonkisz również skomentował rozstanie z Zawadzką. Uchylił rąbka tajemnicy w rozmowie z magazynem "Party".

- Po wielogodzinnych rozmowach zdecydowaliśmy się rozstać. To była bardzo trudna, ale przemyślana i świadoma decyzja - podsumował.

Mister Polski 2015 potwierdził także, że ma doskonałą relację z Marceliną i, mimo nieudanego związku, przyjaźnią się i regularne spotykają.

- Teraz będziemy szli przez życie jako przyjaciele, z czego bardzo oboje się cieszymy. Cały czas się widujemy i z pewnością się to nie zmieni (...) Wiem, że zawsze mogę liczyć na dobre słowo od Marceliny, tak samo jak ona może liczyć na moją pomoc. Zawsze będziemy się wspierać, bo nie chcemy, aby nasza znajomość się zakończyła, jest zbyt wartościowa.

Trzeba przyznać, że to bardzo dojrzale zachowanie, które w krajowym show-biznesie nie zdarza się zbyt często.

RadioZET.pl/MF