Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rafał Maserak bierze ślub. Kim jest jego partnerka?

18.05.2018 08:48

Rafał Maserak szykuje się do ślubu. Kim jest jego partnerka? Uchylamy rąbka tajemnicy.

Rafał Maserak z Elą Romanowską fot. Eastnews

Rafał Maserak bierze ślub. Kim jest jego partnerka?

Rafał Maserak na dobre się ustatkował. Tancerz i jego ukochana Małgorzata Lis szykują się do ślubu.

– Rafał bardzo poważnie traktuje tę miłość. Niedawno postanowił oświadczyć się ukochanej, a ona przyjęła zaręczynowy pierścionek. Właśnie przygotowują się do ślubu – twierdzi informator magazynu „Świat i ludzie" i dodaje: – Jego ukochana chciałaby, aby był to jej najpiękniejszy dzień w życiu. I to ona podsuwa tancerzowi pomysły na wystrój sali, menu, żywo dyskutują o piosence, podczas której wykonają swój pierwszy taniec.

Prawdopodobne ślub odbędzie się dopiero w 2019 roku. – Chcą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik – mówi informator tygodnika.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować przyszłej młodej parze.

Małgorzata Lis nie jest związana z show-biznesem. Do tej pory przystojny tancerz był związany m.in. z aktorką Małgorzatą Foremniak, która była jego partnerką na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” w 2. edycji tanecznego show. Łączono go także z Weroniką Marczuk i Anitą Leśniak-Kopiec. Z Elą Romanowską, którą widać na zdjęciu, szturmem zdobył parkiet „Tańca z gwiazdami". Ale to skromna, stroniąca od show-biznesu dziewczyna zdobyła jego serce na zawsze.

RadioZET.pl/SI

Oceń