Zamknij

Rafał Maserak bierze ślub. Kim jest jego partnerka?

Redakcja
18.05.2018 08:48
Rafał Maserak z Elą Romanowską
fot. Eastnews

Rafał Maserak szykuje się do ślubu. Kim jest jego partnerka? Uchylamy rąbka tajemnicy.

Rafał Maserak bierze ślub. Kim jest jego partnerka?

Rafał Maserak na dobre się ustatkował. Tancerz i jego ukochana Małgorzata Lis szykują się do ślubu.

– Rafał bardzo poważnie traktuje tę miłość. Niedawno postanowił oświadczyć się ukochanej, a ona przyjęła zaręczynowy pierścionek. Właśnie przygotowują się do ślubu – twierdzi informator magazynu „Świat i ludzie" i dodaje: – Jego ukochana chciałaby, aby był to jej najpiękniejszy dzień w życiu. I to ona podsuwa tancerzowi pomysły na wystrój sali, menu, żywo dyskutują o piosence, podczas której wykonają swój pierwszy taniec.

Prawdopodobne ślub odbędzie się dopiero w 2019 roku. – Chcą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik – mówi informator tygodnika.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować przyszłej młodej parze.

Małgorzata Lis nie jest związana z show-biznesem. Do tej pory przystojny tancerz był związany m.in. z aktorką Małgorzatą Foremniak, która była jego partnerką na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” w 2. edycji tanecznego show. Łączono go także z Weroniką Marczuk i Anitą Leśniak-Kopiec. Z Elą Romanowską, którą widać na zdjęciu, szturmem zdobył parkiet „Tańca z gwiazdami". Ale to skromna, stroniąca od show-biznesu dziewczyna zdobyła jego serce na zawsze.

RadioZET.pl/SI