Zamknij

Rafał Maserak na zdjęciu z synkiem. Emocjonalny wpis wzruszył fanów [FOTO]

Maciej Friedrich
27.03.2020 12:11
Rafał Maserak na zdjęciu z synkiem. Emocjonalny wpis wzruszył fanów [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Rafał Maserak, jeden z najpopularniejszych tancerzy występujących w "Tańcu z gwiazdami", na początku marca został tatą. W sieci pochwalił się zdjęciem z ukochanym synkiem. Emocjonalny wpis Maseraka wzruszył fanów.

Rafał Maserak to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych tancerzy i trenerów, jakich możemy oglądać na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Reprezentujący najwyższą klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich tancerz ma na swoim koncie dwa zwycięstwa w programie: u boku Anny Muchy oraz Julią Kamińską. W związku z pandemią koronawirusa "Taniec z gwiazdami" został zawieszony, Rafał ma więc więcej czasu dla rodziny.

4 marca 2020 roku pojawiła się informacja, że Rafał Maserak został ojcem. Razem z ukochaną Małgorzatą Lis przywitał na świecie synka Leonarda. Tancerz pochwalił się zdjęciem z pociechą i opublikował wzruszający wpis, który zachwycił fanów.

Rafał Maserak na zdjęciu z synkiem. Gwiazdor "Tańca z gwiazdami" wzruszył fanów

Na profilu Rafała Maseraka na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym świeżo upieczony tata tuli synka i całuje go w główkę. Pod uroczym zdjęciem umieścił wpis, w którym zdradził, że kwarantannę wykorzystuje, by spędzić jak najwięcej czasu z dzieckiem.

- A my przytulamy się, kąpiemy się, zmieniamy pieluchę i poznajemy siebie! Mamy dużo czasu dla Siebie, słuchamy ulubionych kołysanek i siedzimy w domu! Najbardziej brakuje nam wspólnych spacerków, ale pozytywnie myślimy, że za jakiś czas nadrobimy - napisał Maserak.

Pod postem gwiazdora "Tańca z gwiazdami" zaroiło się od pozytywnych komentarzy.

- Uwielbiam cię i życzę zdrówka dla całej rodzinki.

- Cudownie napisane Rafał macie swój czas.

- Czarująca rodzina. Uściski Kochani - czytamy.

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF