Zamknij

Rafał Maserak opublikował wzruszające zdjęcie z ciężarną narzeczoną. Wtrącił się Radek Majdan

Judyta Wanicka
13.02.2020 21:12
Rafał Maserak
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Rafał Maserak i Małgorzata Lis oczekują pierwszego dziecka. Tancerz znany z programu "Taniec z gwiazdami" pochwalił się zaokrąglonym brzuszkiem swojej ukochanej na Instagramie. Zdjęcie skomentowały gwiazdy, w tym Radosław Majdan, który również niedługo zostanie ojcem. 

Rafał Maserak wkrótce zostanie ojcem. Jego partnerka, Małgorzata Lis, jest w zaawansowanej ciąży i już niedługo urodzi syna. Do tej pory tancerz nie pokazywał ciężarnej ukochanej na Instagramie. Zrobił to dopiero, gdy krągłości nabrały pokaźnych rozmiarów. Na profilu gwiazdora "Tańca z gwiazdami" pojawiło się urzekające zdjęcie, na którym jego narzeczona odsłania ciążowy brzuszek.

Rafał Maserak i Małgorzata Lis spodziewają się dziecka

Rafał Maserak oficjalnie pochwalił się ciążą partnerki na Instagramie. Na zdjęciu widzimy, jak tancerz czule całuje brzuch ukochanej. Fotografii towarzyszy opis: Czekając na ciebie. 

Pod postem zaczęły spływać gratulacje i życzenia szczęśliwego rozwiązania. Komentarz zamieściły zaprzyjaźnione gwiazdy, m.in. Katarzyna Zielińska, Julia Wróblewska, Marcin Mroczek i Radosław Majdan. Ten ostatni sam niedługo zostanie ojcem. Korzystając z okazji, podzielił się swoimi doświadczeniami. 

Biegasz czasem po zachcianki do sklepu w nietypowych porach? Bo coś o tym wiem. Cieszymy się Waszym szczęściem - napisał mąż Małgorzaty Rozenek. 

RadioZET.pl/jw