Zamknij

Rafał Maserak pokazał zdjęcie sprzed lat. Fani zachwyceni jego fryzurą

Patrycja Chudolińska
17.04.2020 16:49
Rafał Maserak
fot. Instagram/@rmaserak

Rafał Maserak jest jednym z najpopularniejszych polskich tancerzy. Instruktor tańca zebrał wierne grono fanów dzięki występom w programie "Taniec z gwiazdami". Teraz celebryta postanowił powspominać swoje pierwsze kroki w hitowym show.

Rafał Maserak wspomina początki w "Tańcu z gwiazdami"

"Taniec z gwiazdami" to niewątpliwie najchętniej oglądany program taneczny w polskiej telewizji. Show początkowo było emitowane na antenie telewizji TVN - pierwszy odcinek wyemitowano 16 kwietnia 2005 roku, czyli równo 15 lat temu. W marcu 2014 roku format pojawił się na antenie Polsatu. Z okazji rocznicy premiery "Tańca z gwiazdami" w Polsce, Rafał Maserak postanowił powspominać swoje początki w show.

- Dziś mija 15 lat od momentu, kiedy premierę miał program "Taniec z gwiazdami". Jak ten czas szybko mija... to 1/2 mojego życia. Mam ogromny sentyment do tego programu... Zawsze będę z sentymentem o nim myślał - napisał pod zdjęciem na Instagramie.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Rafał Maserak tańczył w programie m.in. z Małgorzatą Foremniak, Aleksandrą Kwaśniewską, Anną Muchą, Julią Kamińską, Joanną Moro i Olgą Kalicką. W 2020 roku rozpoczął walkę w duecie z wokalistką Sylwią Lipką. Niestety, ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce nagrania kolejnych odcinków zostały przesunięte na jesień.

Rafał Maserak pokazał zdjęcie sprzed lat

Przy okazji wspomnień początków "Tańca z gwiazdami", tancerz opublikował swoje zdjęcie z tamtego okresu. Widać, że przez ostatnie 15 lat mocno się zmienił. Internauci zwrócili uwagę przede wszystkim na długie, kręcone włosy na fotografii. Część komentujących namawia Rafała do powrotu do starej fryzury.

- Jaki młodziutki!

- Teraz powinieneś zapuścić włosy! Krótkie już były, więc teraz czas na długie.

- Ale loki.

- A jakie włosy piękne były.

- O Boziu, jaki słodziak! Młody Alvaro - komplementują fani w komentarzach.

Podoba wam się zdjęcie Rafała Maseraka sprzed lat?

RadioZET.pl/PCh