Zamknij

Rafał Maserak ujawnił płeć dziecka. "Czekamy na ciebie..."

Patrycja Chudolińska
15.01.2020 21:43
Rafał Maserak
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Rafał Maserak oczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Przyszły tata właśnie ujawnił, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. Zrobił to w uroczy, nietypowy sposób.

Rafał Maserak zostanie tatą

Rafał Maserak wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Tancerz nie może doczekać się chwili, gdy on i Małgorzata Lis zostaną rodzicami. Para podzieliła się radosną nowiną w listopadzie minionego roku.

- Będę tatą! Już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy. Szczerze nie mogę się doczekać - napisał na Instagramie pod zdjęciem, na którym trzyma dziecięce buciki.

Rafał Maserak zdradził płeć dziecka

Teraz szczęśliwy tata postanowił podzielić się z fanami tym, czy spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Wiele osób obstawiało już swoje typy - czujni obserwatorzy szukali sygnałów, które mogłyby zdradzić płeć malucha. Tancerz chciał jednak ujawnić tak ważną informację na własnych warunkach. Opublikował zdjęcie na Instagramie z poduszką z napisem "Oh boy".

- Jestem wdzięczny za rok 2019! 2020 nie mogłem się Ciebie doczekać i jestem wdzięczny za to, że za jakiś czas nasza rodzina będzie już w komplecie i dołączy do nas nasz SYNEK. Czekamy na Ciebie, ale musisz chwilę posiedzieć w brzuszku u mamy, a my szykujemy Ci tu gniazdko! - napisał rozradowany Rafał Maserak.

Fani i znajomi z branży gratulują po raz kolejny przyszłemu rodzicowi.

- Ale czaaaaaaaaad! - napisała Katarzyna Zielińska.

- Gratulacje, chłopaki są fajne - dodała Monika Pyrek.

- Co za piękna wiadomość! Gratulacje dla Was! Wszystkie ciocie czekają na maleństwo.

- Ooooo. Jak słodko!

- Wspaniała wiadomość - piszą fani.

My również gratulujemy.

RadioZET.pl/PCh