Zamknij

Rafał Maserak zagra w serialu Polsatu. Wcieli się w sławnego aktora

21.01.2021 10:04
Rafał Maserak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Rafał Maserak, jeden z największych gwiazdorów "Tańca z gwiazdami", rozpoczyna aktorską karierę? Tancerz ma wystąpić w jednym z seriali emitowanych na antenie Polsatu, wcielając się w rolę legendy kina. 

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w krajowej telewizji. Choć ciężko w to uwierzyć, taneczne umiejętności celebrytów podziwiamy od 2005 roku, kiedy to polska edycja show zagościła w ramówce TVN. Po trzyletniej przerwie format powrócił w Polsacie, jesienią 2020 roku mogliśmy oglądać 11. edycję rozgrywaną "na raty" z powodu pandemii koronawirusa. Niestety, fani czują niepokój po słowach Krzysztofa Ibisza, który zasugerował, że "Taniec z gwiazdami" nie powróci na wiosnę. Miejmy nadzieję, że czarny scenariusz nie okaże się prawdą.

Przez lata wielu tancerzy, którzy partnerują gwiazdom na parkiecie i przygotowują je do występów, samemu osiągnęło dużą rozpoznawalność. Bez wątpienia jednym z największych gwiazdorów "Tańca z gwiazdami" jest Rafał Maserak. Dwukrotnie zwyciężał w finale: w parze z Anną Muchą i Julią Kamińską, a jako uczestnik wygrał "Top Chef. Gwiazdy od kuchni", mogliśmy oglądać go także w "Ninja Warrior".

Maserakowi nieobca jest praca przed kamerami, zagrał w kilku teledyskach, na koncie ma także epizod w "Na dobre i na złe". Jak poinformował serwis Pudelek, przed Rafałem kolejne aktorskie wyzwanie. Tym razem zobaczymy go w jednym z najpopularniejszych seriali Polsatu.

ZOBACZ TAKŻE:  Chłopaki do wzięcia: skandal w programie Polsatu. Uczestnik oskarżany o kazirodztwo?

Taniec z gwiazdami: Rafał Maserak zostanie aktorem. Zagra w znanym serialu Polsatu

Portal poinformował, że Rafał Maserak dołączył do obsady "Pierwszej miłości". Tancerz został wrzucony na głęboką wodę, ponieważ ma zagrać filmową gwiazdę.

- Rafał dołączył do obsady serialu "Pierwsza miłość". Przeszedł casting, na którym odpadli profesjonalni aktorzy, choć w trakcie odgrywania scenek przed kamerą był bardzo zdenerwowany i spięty. Ekipa daje mu czas na wdrożenie się. Zagra sławnego aktora, gwiazdora - czytamy.

Gwiazdor "Tańca z gwiazdami" ma być zachwycony otrzymaną rolą, choć nie wszyscy profesjonalni aktorzy podzielają ten zachwyt.

- Rafał bardzo się cieszy z tej roli, bo w tym roku wiosną nie będzie "Tańca z Gwiazdami", a i pokazy taneczne też się nie odbywają. Jego koledzy nie mają pracy, więc to duża sprawa, że jemu się wiedzie. Oczywiście profesjonalni aktorzy nie są zachwyceni, że w serialach zatrudnia się celebrytów, gdy oni nie mają pracy. Ale o obsadzie decydują producenci i szefostwo stacji - zdradza informator Pudelka.

Jesteście ciekawi, jak Rafał poradzi sobie w nowej roli?