Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rafał Maserak zostanie ojcem? Tancerz zdradza, czy to prawda

24.05.2018 11:55

Rafał Maserak zostanie ojcem — takie sensacje pojawiły się w mediach. Jeden z serwisów ujawnił, że partnerka tancerza spodziewa się dziecka. Jaka jest prawda? Głos zabrał sam zainteresowany. Okazuje się, że to tylko plotki, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Rafał Maserak fot. Instagram/Rafał Maserak

Tancerz Rafał Maserak zostanie ojcem? Informacje o tym, że jego partnerka Małgorzata Lis jest w ciąży, pojawiły się 23 maja w jednym z serwisów internetowych. Informacja została już przekazana przez kolejne portale, tymczasem Maserak postanowił zabrać głos w tej sprawie. Zrobił to za pośrednictwem Instagrama. Zamieścił zdjęcie, na którym pozuje niczym Robert Lewandowski z piłką pod koszulką. Jednak zdjęcie to ma być żartobliwym komentarzem do krążących plotek. Już z opisu fotki dowiadujemy się, że plotki o ciąży są nieprawdą.

Rafał Maserak dementuje: nie zostanę ojcem

Oto co Rafał napisał na temat rzekomej ciąży swojej partnerki:

— Kochani, jak zwykle pudelek i inne portale wymyśliły kolejne brednie na mój temat! Kilka tygodni temu ślub, dziś informacja o ciąży mojej narzeczonej!Dziękuję wszystkim za telefony i gratulację ale jednak możemy mówić tylko o ciąży spożywczej w moim wydaniu. Wiem, że ciąża jest „gorącym” tematem - dobrze klikalnym ale muszę Was wszystkich rozczarować !! Radzę skupić się na własnych planach i marzeniach!!! — skomentował.

Jak widać, 34-letni tancerz nie myśli jeszcze o ojcostwie, choć podobno przy obecnej partnerce bardzo się zmienił i o ustatkowaniu się i rodzinie myśli bardzo poważnie. Na razie jednak z gratulacjami trzeba zaczekać.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi