Zamknij

Rafał Maserak zostanie ojcem? Tancerz zdradza, czy to prawda

Redakcja
24.05.2018 11:55
Rafał Maserak
fot. Instagram/Rafał Maserak

Rafał Maserak zostanie ojcem — takie sensacje pojawiły się w mediach. Jeden z serwisów ujawnił, że partnerka tancerza spodziewa się dziecka. Jaka jest prawda? Głos zabrał sam zainteresowany. Okazuje się, że to tylko plotki, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Tancerz Rafał Maserak zostanie ojcem? Informacje o tym, że jego partnerka Małgorzata Lis jest w ciąży, pojawiły się 23 maja w jednym z serwisów internetowych. Informacja została już przekazana przez kolejne portale, tymczasem Maserak postanowił zabrać głos w tej sprawie. Zrobił to za pośrednictwem Instagrama. Zamieścił zdjęcie, na którym pozuje niczym Robert Lewandowski z piłką pod koszulką. Jednak zdjęcie to ma być żartobliwym komentarzem do krążących plotek. Już z opisu fotki dowiadujemy się, że plotki o ciąży są nieprawdą.

Rafał Maserak dementuje: nie zostanę ojcem

Oto co Rafał napisał na temat rzekomej ciąży swojej partnerki:

— Kochani, jak zwykle pudelek i inne portale wymyśliły kolejne brednie na mój temat! Kilka tygodni temu ślub, dziś informacja o ciąży mojej narzeczonej!Dziękuję wszystkim za telefony i gratulację ale jednak możemy mówić tylko o ciąży spożywczej w moim wydaniu. Wiem, że ciąża jest „gorącym” tematem - dobrze klikalnym ale muszę Was wszystkich rozczarować !! Radzę skupić się na własnych planach i marzeniach!!! — skomentował.

Jak widać, 34-letni tancerz nie myśli jeszcze o ojcostwie, choć podobno przy obecnej partnerce bardzo się zmienił i o ustatkowaniu się i rodzinie myśli bardzo poważnie. Na razie jednak z gratulacjami trzeba zaczekać.

RadioZET.pl/SA