Zamknij

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub. Wśród gości wiele gwiazd

Redakcja
16.08.2018 09:38
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub. Wśród gości wiele gwiazd
fot. Instagram:@rafalmaslak

Modelka Kamila Nicpoń i były Mister Polski planowali co prawda ślub, ale nie podawali żadnych szczegółowych informacji na jego temat. Jak się okazało, dopiero dzięki zdjęciom z wesela fani dowiedzieli się, że para powiedziała sobie „tak” 14 sierpnia.

Tegoroczne wakacje to dla krajowych celebrytów prawdziwy sezon ślubny. Niedawno fani Dominiki Gwit mogli oglądać fotografie z jej wesela, a we wtorek, 14 sierpnia, na ślubnym kobiercu stanęli Kamila Nicpoń oraz Rafał Maślak. Mister Polski 2014 już kilka razy informował w wywiadach, że planuje wziąć z modelką ślub. Unikał jednak podawania konkretnej daty czy lokalizacji, w jakiej miałaby się odbyć uroczystość. Dopiero zdjęcia publikowane przez weselnych gości zdradziły, że ślub już się obył. Okazało się, że samą ceremonię ślubną zakochani postanowili ukryć przed mediami. Para spotyka się od 2015 roku.

Gwiazdy bawiły się na weselu pod Warszawą

Trzeba przyznać, że wśród gości zaproszonych przez Rafała i Kamilę nie zabrakło znanych nazwisk. W podwarszawskich dworku wraz z młodą parą bawili się między innymi: Julia Wieniawa wraz z Antkiem Królikowskim, Marcelina Zawadzka czy Agnieszka Włodarczyk z nowym partnerem. Na jednym ze zdjęć widać, że pojawiła się także była partnerka Maślaka, Macademian Girl. Zdjęciami z wesela chwalił się między innymi Marcin Roznowski. Na swoim profilu na Instagramie umieścił zdjęcie z młodą parą, które skomentował „Młoda para jak z żurnala. Piękne wesele. Dziękuje było epicko”.

Z kolei sam pan młody w mediach społecznościowych opublikował fotografię, na której obejmuje i całuje swoją świeżo upieczoną małżonkę. Polubiło ją już ponad 50 tysięcy osób, fani nie szczędzili również pozytywnych komentarzy i życzeń szczęścia na nowej drodze życia. W kuluarach mówi się, że suknia ślubna panny młodej mogła być warta nawet około 20 tysięcy złotych. Nie ma jednak wątpliwości, że modelka prezentowała się przepięknie.

RadioZET.pl/MF