Zamknij

Rafał Maślak został ojcem. Mister Polski opublikował wzruszające zdjęcie

Maciej Friedrich
01.04.2019 11:12
Rafał Maślak został ojcem. Mister Polski opublikował wzruszające zdjęcie
fot. Instagram:@rafalmaslak

Mister Polski 2014 Rafał Maślak i jego żona Kamila Nicpoń zostali rodzicami. Ich syn przyszedł na świat 29 marca. Rafał opublikował w sieci wzruszające zdjęcie, które roztopiło serca internautów.

Rafał Maślak to fotomodel, który dzięki zdobyciu tytułu Mistera Polski 2014 mógł reprezentować nasz kraj w prestiżowym konkursie Mister International w Seulu. Urodzony w 1989 roku w Międzyrzeczu Maślak odniósł w stolicy Korei Południowej ogromny sukces, zdobywając tytuł II Wicemistera International 2014 oraz tytuł Mistera Internautów 2014. Dzięki swojej popularności został zaproszony do udziału w „Tańcu z gwiazdami” w 2014 roku, a dwa lata później wziął udział w show „Agent Gwiazdy”. Prowadził również autorski talk-show „Randka z Maślakiem”. Mogliśmy oglądać w nowym tanecznym formacie TVP2 „Dance, dance, dance”, gdzie występował z Marceliną Zawadzką. Niestety para odpadła z rywalizacji w 5. odcinku.

Prywatnie Maślak od 2015 roku związany jest z Kamilą Nicpoń. 11 sierpnia 2018 roku wzięli ślub, a w Wigilię model poinformował, że spodziewają się dziecka.

ZOBACZ: Rafał Maślak pokazał zdjęcie sprzed 7 lat. Przeszedł ogromną przemianę

Rafał Maślak został ojcem

Szczęśliwa para nie zamierzała ukrywać przed mediami płci dziecka. Kamila poinformowała męża, że na świat przyjdzie ich syn. Według magazynu „Party” małżeństwo postanowiło nadać mu imię Maksymilian.

Dziecko Maślaka i Nicpoń przyszło na świat 29 marca 2019 roku. Jak poinformowali znajomi pary, Kamila czuje się dobrze, a szczęśliwy tata czuwa przy żonie i potomku. Na swoim profilu na Instagramie Mister Polski 2014 opublikował wzruszające zdjęcie ze szpitala. Widać na nim, jak malutka rączka ściska palec dumnego ojca. Lakoniczny opis „Witaj synku. Kocham Cię” wzruszył internautów. W komentarzach posypały się gratulacje i najlepsze życzenia dla świeżo upieczonych rodziców, do których oczywiście się przyłączamy.

RadioZET.pl/viva.pl/MF