Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rafał Maślak pochwalił się pięknym zdjęciem ciążowego brzuszka żony. Zdradził też imię dziecka

19.03.2019 14:30

Rafał Maślak niebawem zostanie tatą. Model jest bardzo podekscytowany tym, że niebawem powita na świecie wyczekanego synka. Niedawno opublikował zdjęcie ciążowej sesji żony i przy okazji zdradził, jakie imię dostanie chłopiec.

Rafał Maślak niebawem zostanie tatą fot. Instagram.com/ Rafał Maślak

Rafał Maślak pochwalił się pięknym zdjęciem ciążowego brzuszka żony

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń lada moment zostaną rodzicami. Model już nie może się doczekać narodzin syna. Widać to na jego Instagramie, na którym opublikował ostatnio piękne zdjęcie z czarno-białej, ciążowej sesji ukochanej żony. Brzuszek Kamili jest naprawdę spory i wygląda na to, że rozwiązanie tuż-tuż. Radosnemu zdjęciu towarzyszy opis: „odliczamy dni”. W hasztagu znalazło się też imię, które Kamila i Rafał chcą nadać swojemu synowi. Wygląda na to, że będzie to Maksymilian.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń są ze sobą od pięciu lat

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń o tym, że zostaną rodzicami, poinformowali swoich fanów w Święta Bożego Narodzenia. Kilka miesięcy później model uroczym zdjęciem oznajmił, że on i ukochana powitają na świecie chłopca. Również przyszła mama nie może doczekać się pojawienia na świecie synka. Na swoim profilu zamieściła urocze zdjęcie z tej samej sesji, które okrasiła podpisem „czekamy”.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń są parą od prawie pięciu lat. Poznali się na planie jednego z teledysków. Choć przeszli poważny kryzys, udało im się uratować związek. W lipcu 2018 roku Kamila Nicpoń i Rafał Maślak stanęli na ślubnym kobiercu.

Zagłosuj

Jesteś rodzicem?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń