Zamknij

Rafał Maślak pochwalił się pięknym zdjęciem ciążowego brzuszka żony. Zdradził też imię dziecka

Sylwia Wamej
19.03.2019 14:30
Rafał Maślak niebawem zostanie tatą
fot. Instagram.com/ Rafał Maślak

Rafał Maślak niebawem zostanie tatą. Model jest bardzo podekscytowany tym, że niebawem powita na świecie wyczekanego synka. Niedawno opublikował zdjęcie ciążowej sesji żony i przy okazji zdradził, jakie imię dostanie chłopiec.

Rafał Maślak pochwalił się pięknym zdjęciem ciążowego brzuszka żony

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń lada moment zostaną rodzicami. Model już nie może się doczekać narodzin syna. Widać to na jego Instagramie, na którym opublikował ostatnio piękne zdjęcie z czarno-białej, ciążowej sesji ukochanej żony. Brzuszek Kamili jest naprawdę spory i wygląda na to, że rozwiązanie tuż-tuż. Radosnemu zdjęciu towarzyszy opis: „odliczamy dni”. W hasztagu znalazło się też imię, które Kamila i Rafał chcą nadać swojemu synowi. Wygląda na to, że będzie to Maksymilian.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń są ze sobą od pięciu lat

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń o tym, że zostaną rodzicami, poinformowali swoich fanów w Święta Bożego Narodzenia. Kilka miesięcy później model uroczym zdjęciem oznajmił, że on i ukochana powitają na świecie chłopca. Również przyszła mama nie może doczekać się pojawienia na świecie synka. Na swoim profilu zamieściła urocze zdjęcie z tej samej sesji, które okrasiła podpisem „czekamy”.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń są parą od prawie pięciu lat. Poznali się na planie jednego z teledysków. Choć przeszli poważny kryzys, udało im się uratować związek. W lipcu 2018 roku Kamila Nicpoń i Rafał Maślak stanęli na ślubnym kobiercu.

Zagłosuj

Jesteś rodzicem?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW