Zamknij

Rafał Maślak świętuje chrzciny córeczki. Pokazał zdjęcia z uroczystości [FOTO]

30.11.2021 15:16
Rafał Maślak
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Rafał Maślak i Kamila Maślak w sierpniu tego roku po raz kolejny zostali rodzicami. Para przywitała córeczkę Michalinę. Świeżo upieczeni rodzice zdecydowali się ochrzcić swoją pociechę. Gwiazdor pochwalił się zdjęciami z uroczystości na Instagramie.

Rafał Maślak i Kamila Maślak w sierpniu tego roku przywitali na świecie córeczkę Michalinę.  To drugie dziecko pary. Ponad dwa lata temu na świat przyszedł synek Kamili i Rafała - Maksymilian. Szczęśliwi rodzice zdecydowali się ochrzcić pociechę. Mister Polski podzielił się zdjęciami z uroczystości na swoim Instagramie. Nigdy też nie ukrywał, że jest osobą wierzącą, dlatego chrzest w kościele był naturalnym momentem.

Zobacz też:  Rafał Maślak trafił do szpitala. "Nie miałem już siły nic zrobić"

Rafał Maślak świętuje chrzciny córeczki. Pokazał zdjęcia z uroczystości [FOTO]

Warto dodać, że żona Rafała Maślaka rodziła w dobie pandemii, przez co ich kontakt był utrudniony. Rafał podkreślał jednocześnie, że narodziny dzieci były niesamowitym momentem w jego życiu.

To był stresujący tydzień. Kiedy nadszedł czas, zawiozłem Kamilę z samego rana do szpitala, niestety nie mogłem wejść do środka, musiałem wrócić do domu. Chwilę później dostałem od żony SMS, że zaczęli przygotowywać do zabiegu. Byłem sam w domu, nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Pojechałem skołowany na siłownie, zacząłem rzucać ciężarami, nie mogąc nawet doliczyć do dziesięciu" - pisał na Instagramie jakiś czas temu Rafał Maślak.

Początkowo denerwował się, że nie ma kontaktu z ukochaną. Jednak gdy dowiedział się, że został ojcem, niesamowicie się wzruszył.

"Po kilku godzinach zacząłem się mocno martwić i wkurzać, że nie mam żadnego wpływu i wiedzy na to co się dzieje. Wracając do domu, dostałem od Kamili zdjęcie, na którym pierwszy raz zobaczyłem swoją córeczkę. Od razu zadzwoniłem! Kiedy odebrała, nie wytrzymałem, rozpłakałem się jak dziecko. Wszystkie emocje zeszły, zamieniły się w jedno wielkie szczęście. Na pierwsze odwiedziny musiałem poczekać jeszcze dobę, wtedy pierwszy raz dotknąłem i przytuliłem Michasie… Dziękuję moja bohaterko Kamilo. Witaj na świecie córeczko" - podkreślił.