Zamknij

Rafał Maślak zostanie tatą. W uroczy sposób zdradził płeć dziecka [ZDJĘCIE]

Redakcja
06.02.2019 14:15
Rafał Maślak zostanie tatą. Zdradził fanom płeć dziecka
fot. Instagram.com/ Rafał Maślak

Rafał Maślak i jego żona Kamila Maślak po raz pierwszy zostaną rodzicami. Mister Polski na ogłoszenie płci malucha wybrał wyjątkowy dzień, bo jego 30. urodziny.

Rafał Maślak zdradził płeć dziecka

Rafał Maślak i jego żona Kamila Nicpoń nie posiadają się ze szczęścia, bo już niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami. Rafał tuż przed świętami Bożego Narodzenia opublikował zdjęcie malutkich bucików. „Będę tatą. To najwspanialsza wiadomość, jaką otrzymałem w tym roku”  napisał na Instagramie. Mister Polski zdecydował się też zdradzić płeć dziecka fanom. Zrobił to w dniu swoich 30. urodzin, zakładając koszulkę z napisem „to chłopiec”. Na instagramowym profilu posypało się mnóstwo gratulacji i życzeń dla Rafała z okazji urodzin.

Kamila Nicpoń: kim jest żona Rafała Maślaka?

Rafał Maślak i Kamila Maślak są razem od prawie 5 lat. Poznali się na planie teledysku disco-polo. Parę łączą podobne zainteresowania, bo Kamila również ma doświadczenia z konkursem piękności. W 2014 roku startowała w konkursie na Miss Wielkopolski. 27-latka pochodząca z Leszna dziś zajmuje się stylizacją paznokci w jednym z warszawskich salonów kosmetycznych. Mimo że para miała kryzys jakiś czas temu, udało im się uratować związek. W lipcu 2018 roku Kamila i Rafał stanęli na ślubnym kobiercu.

RadioZET.pl/ SW