Zamknij

Rafał Mroczek spełnił marzenie dziewczynki z zespołem Downa

Redakcja
12.02.2018 12:13
Rafał Mroczek bal Gwiazdy Dobroczynności
fot. EAST NEWS

Rafał Mroczek na balu „Gwiazd Dobroczynności” pozował na czerwonym dywanie z wyjątkową partnerką. Towarzyszką aktora „M jak miłość” była dziewczynka z zespołem Downa.

Za nami kolejna gala „Gwiazdy Dobroczynności”, czyli jedyny taki plebiscyt w Polsce, podczas którego całą uwagę skupia się na promowaniu i nagradzaniu społecznego zaangażowania znanych osób — przedstawicieli świata kultury, sztuki, aktorów, gwiazd telewizji i nie tylko. Tegoroczne wydarzenie odbyło się 10 lutego 2018 roku w Warszawie i była to już jego IX edycja.

Na każdej z gal wręczane są specjalne statuetki, które otrzymują ci najbardziej wyróżniający się w niesieniu pomocy innym. Jednym z tegorocznych wyróżnionych jest Rafał Mroczek. Aktor „M jak miłość” odebrał swoją statuetkę, a następnie już z nią w ręku pojawił się na czerwonym dywanie. Jednak nie to było zaskoczeniem, a fakt, że u jego boku pojawiła się dziewczynka z zespołem Downa. Magda, bo tak ma na imię towarzyszka aktora, bardzo chciała się z nim spotkać. Rafał postanowił spełnić to jej marzenie, czym pochwalił się w sieci.

„To Magda, wczoraj udało mi się spełnić jej marzenia. Pierwsze to spotkanie ze mną i jestem zaszczycony, drugie to przejście po czerwonym dywanie. To też się udało i to w jakim stylu. Magda na wczorajszym balu miała okazję poznać sportowców, aktorów, muzyków i miała wspaniałe wejście. Mam nadzieję, że ten wieczór będzie dla niej niezapomniany i z uśmiechem będzie do niego wracać. Warto marzyć i Magda może Wam to potwierdzić” — napisał na Instagramie aktor.

Wspaniały gest!

RadioZET.pl/SA