Zamknij

Rafał Rutkowski wyśmiał celebrytów. Żartuje z morsowania i wakacji na Zanzibarze

14.01.2021 21:55
Rafał Rutkowski
fot. Piotr Zajac/REPORTER/East News

Rafał Rutkowski zażartował z ostatnich trendów w środowisku show-biznesu. Aktor i stand-uper zwrócił uwagę na popularne w ostatnim czasie morsowanie oraz wyjazdy gwiazd do egzotycznych krajów.

Rafał Rutkowski to znany polski aktor, którego widzowie kojarzą z takich produkcji, jak "Przepis na życie" czy "Daleko od noszy". Mężczyzna jest także stand-uperem i prowadzi na Polsacie program "Jake Show". Ciekawymi spostrzeżeniami dzieli się za pomocą swoich profili w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Instagramie. Ostatnio wykorzystał okazję do zażartowania z polskich celebrytów.

Zobacz także: Morsowanie nową modą wśród gwiazd. Herbuś, Moro i Bohosiewicz chwalą się zdjęciami z wody

Rafał Rutkowski żartuje z morsujących celebrytów

Rafał Rutkowski zamieścił swoje zdjęcie w zaśnieżonym ogrodzie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie siedział na krześle w samej bieliźnie, czapce, długich skarpetach i klapkach. Uwagę zwraca także drink w ręce i palma w doniczce.

- Zanzibar i Morsowanie. Szach-Mat - napisał w opisie pod fotką.

Zdjęcie jest żartem z ostatnich trendów wśród polskich celebrytów. Wiele osób znanych w show-biznesie wyjeżdża w ostatnim czasie za granice, głównie do ciepłych krajów. Do Zanzibaru wyleciała m.in. Basia Kurdej-Szatan wraz z rodziną. Drugim popularnym trendem w ostatnim czasie jest morsowanie. Pierwsze próby kąpieli w lodowatej wodzie ma za sobą Edyta Herbuś oraz Sonia Bohosiewicz. Fanom Rafała Rutkowskiego bardzo spodobała się żartobliwa fotka.

- Hahahaha, najlepiej!

- Wygrałeś internety.

- Rutuniu, ale mi zrobiłeś dzień. Jesteś mistrz.

- Wreszcie ktoś normalny - komentują internauci.

Doceniacie jego poczucie humoru?