Zamknij

Rafał Szatan odpadł z "Tańca z gwiazdami". Basia Kurdej-Szatan ostro: "Nie zgadzam się z tym werdyktem"

Judyta Wanicka
23.09.2019 13:31
Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
fot. Mateusz Jagielski/EASTNEWS

Rafał Szatan i partnerująca mu Lenka Klimentova pożegnali się z 10. edycją "Tańca z gwiazdami". Para otrzymała od jurorów tylko 17 punktów, co uplasowało ją na dolnym miejscu w rankingu. Basia Kurdej-Szatan nie kryła zawodu. W poście na Instagramie odważnie wyznała, co myśli o werdykcie jury.

Rafał Szatan pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami"

Rafał Szatan odpadł z "Tańca z gwiazdami" i zakończył rywalizację o Kryształową Kulę. Mąż Basi Kurdej-Szatan i Lenka Klimentova zdobyli za występ 17 punktów, tylko trochę więcej od Magdy Beredy i Kamila Kuroczko, którzy zamknęli piątkową klasyfikację. Muzyk nie krył zaskoczenia, czemu dał wyraz we wpisie na Instagramie.

Tak codziennie od prawie dwóch miesięcy witaliśmy się na salach treningowych z kawą w ręku i uśmiechem na twarzy. Tak też dzisiaj Was witam, chociaż ze łzami w oczach, ciężko mi powiedzieć, że jest dobre... Trochę nie wiem co napisać, bo miałem jeszcze nadzieję, że może to jakiś gorszy sen - podsumował swoją porażkę Rafał Szatan.

Basia Kurdej-Szatan broni męża. Surowo ocenia werdykt jury "Tańca z gwiazdami"

Pod pożegnalnym postem Rafała Szatana pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy stwierdzili, że jury niesprawiedliwie oceniło jego taniec. Do grupy niezadowolonych dołączyła żona artysty, Basia Kurdej-Szatan. Gwiazda "M jak miłość", która również bierze udział w 10. edycji "Tańca z gwiazdami", nie zgadza się z werdyktem jury. Jej zdaniem Rafał wypadł świetnie i zasługiwał na przejście do kolejnego odcinka.

Aktorka zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis, w którym okazała mężowi wsparcie.

Kocham Cię Kochanie! Tańczyłeś przepięknie! Jesteś mega zdolny! Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem i z ocenami jury dzisiejszymi. Nie czaję... To po prostu telewizja... Za to idźcie zobaczyć Rafała w „Rock of Ages” w Teatrze Syrena - wymiata tam! Jestem z Ciebie ogromnie dumna! - napisała Basia Kurdej-Szatan. 

Dumna żona znaczy więcej niż jakakolwiek opinia jury. Brawo! - komentują fani. Basię Kudej-Szatan wsparła także Lenka Klimentova. Tancerka nie kryła rozczarowania, że razem z Rafałem tak szybko musieli opuścić program.

Bardzo, to boli bo wiem, że zdecydowanie za szybko skończyła się nasza przygoda z "Tańcem z gwiazdami" - czytamy we wpisie tancerki. (...) Podsumowując sobie, myślę Rafałku, że po prostu dla mnie i dla ludzi wyszedłeś z tego programu jako HERO. Będę za ciebie wszędzie i zawsze trzymać kciuki, wspierać cię i bronić... Ty wiesz - wyznała żona Jana Klimenta.

Zagłosuj

Żałujesz, że Rafał Szatan odpadł z "Tańca z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw