Zamknij

Rafał Trzaskowski grał w serialu. Laura Łącz wspomina rolę kandydata [FOTO]

08.07.2020 10:19
Rafał Trzaskowski grał w serialu
fot. Witold Spisz/REPORTER/ EAST NEWS

Rafał Trzaskowski, kandydat na prezydenta, ma na swoim koncie udział w serialu "Nasze podwórko". Pracę z nim wspomina Laura Łącz. Jak uznana aktorka oceniła rolę Trzaskowskiego i czy zapadł jej on w pamięć?

Rafał Trzaskowski zażarcie walczy o prezydenturę z obecnie obejmującym najwyższą funkcję w państwie Andrzejem Dudą. Kampania prezydencka jest wyjątkowo wyrównana i do końca nie wiadomo, na kogo postanowią postawić Polacy. Coraz większe zainteresowanie budzi nie tylko program i postawa danego kandydata, ale też jego życie prywatne. Między innymi z tego powodu coraz głośniej mówi się o Małgorzacie Trzaskowskiej.

Kandydaci prześwietlani są przez wyborców i media, dowiadujemy się nawet o najdrobniejszych epizodach z ich życia. Jarosław Kaczyński i jego tragicznie zmarły brat Lech mają na swoim koncie role w filmie "O dwóch takich, co ukradli księżyc". Okazuje się, że także Rafał Trzaskowski ma się czym pochwalić w kwestii pracy przed kamerami. Być może prezencja przed obiektywem wynika z doświadczenia aktorskiego. Trzaskowski może się bowiem pochwalić rolą w miniserialu.

 Małgorzata Trzaskowska ma siostrę bliźniaczkę. Pokazała zdjęcie z rodzeństwem [FOTO]

Rafał Trzaskowski był aktorem. Laura Łącz wspomina jego rolę

Rafał Trzaskowski w mediach społecznościowych pochwalił się zdjęciem, które jest udokumentowaniem jego aktorskiego epizodu. Okazuje się, że kandydat na prezydenta zagrał w polskim miniserialu "Nasze podwórko" kiedy był jeszcze dzieckiem. Wystąpił tam u boku między innymi Laury Łącz, znanej z "Klanu". Aktorka zagrała tam jedynie epizod, ale w rozmowie z "Faktem" przyznała, że nie zapamiętała Trzaskowskiego z planu. Być może dla młodego chłopca było to ogromne przeżycie, dla niej jedynie nieznaczący zawodowy epizod.

- Dostałam telefon, że jest do zagrania matka jakiegoś dziecka, pojechałam na plan, jednego dnia wszystko zagrałam i to był koniec... A Rafała Trzaskowskiego zupełnie z tego serialu nie pamiętam- stwierdziła.

Trzaskowski najwyraźniej o wiele lepiej wspomina rolę, skoro postanowił podzielić się zdjęciem z planu.

- To była rola życia: – pućki, arogancki wzrok i elitarna kurteczka od cioci z RFN. Pod trzepakiem bym się tak nie pokazał - wspominał na Instagramie.

Pamiętacie "Nasze podwórko"?