Zamknij

Rafalala: Były narzeczony Dody zdradzał ją z transseksualistką?

Maciej Friedrich
08.04.2019 12:14
Rafalala: Były narzeczony Dody zdradzał ją z transseksualistką?
fot. Instagram:@dodaqueen

Sprawa „sekstaśmy”, którą Doda miała szantażować byłego narzeczonego, nabiera nowego wymiaru. Transseksualistka Rafalala twierdzi, że spotykała się z Emilem H. w czasie, gdy ten był z piosenkarką.

Doda i Emil H. rozstali się ponad trzy lata temu, ale konflikt między nimi wciąż nie wygasł. Piosenkarka i jej były partner regularnie spotykają się w sądzie. Do tej pory przeciwko artystce założonych zostało sześć spraw, a w sobotę „Super Express” ujawnił, że do sądu trafił kolejny akt oskarżenia. Doda miała szantażować Emila intymnym nagraniem, grożąc ujawnieniem go, jeśli ten nie wycofa poprzednich oskarżeń. Sama zainteresowana odniosła się do całej sprawy w sieci.

H. przekazał zdjęcie, na którym widać, że ktoś penetruje go analnie wibratorem. Z wielkim żalem nie umiem powiedzieć, kto to robi ani, tym bardziej, co to za zdjęcia. Zapraszam media do sądu. Przekonamy się o tym wspólnie”.

Już dzień później pojawiły się nowe informacje na temat kontrowersyjnej sprawy. Głos zabrała znana transseksualistka Rafalala.

Rafalala
fot. VIPHOTO/East News

ZOBACZ: Doda zawiesza karierę? "W mojej rodzinie pojawił się nowotwór"

Partner Dody zdradzał ją z transseksualistą?

Rafalala umieściła post Dody na swoim profilu na Facebooku i skomentowała: „Nie przypominam sobie, żeby Doda robiła mi fotki”. Jak informuje „Super Express”, w rozmowie z dziennikarzami potwierdziła, że spotykała się z Emilem H., gdy ten był z Dodą.

– Tak, to było w tamtym okresie. Akurat byłam wtedy sama. Nie szukałam też nikogo na stałe. To było raczej… w ramach relaksu i zabawy.

Zdradziła również, że to ona może być autorką zdjęcia, o którym napisała piosenkarka.

– Zdjęcie zostało zrobione na prośbę Emila. Może to on wysłał je komuś i nie dotrzymał dyskrecji. Dla mnie Emil był po prostu miłą osobą, która dawała mi wyszukane prezenty i otaczała opieką, a ja wprowadzałam go w nowe obszary życia seksualnego.

Doda nie zdecydowała się na skomentowanie tych doniesień.

RadioZET.pl/se.pl/MF