Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wpadka Ramiego Malka. Aktor spadł ze sceny tuż po odebraniu Oscara [FOTO]

25.02.2019 13:38

To były wielkie emocje dla Ramiego Malka. Nagrodzony Oscarem za rolę w „Bohemian Rhapsody” 37-letni aktor tuż po wygłoszeniu przemówienia spadł ze sceny. Nie obeszło się bez pomocy ratowników medycznych.

Rami Malek spadł ze sceny tuż po odebraniu Oscara fot. Splash News/ East News

Rami Malek zaliczył upadek tuż po odebraniu Oscara

Rami Malek zdobył Oscara w kategorii „najlepszy aktor pierwszoplanowy” za rolę Freddiego Mercury'ego w filmie „Bohemian Rhapsody. Dla 37-latka było to niewątpliwie ogromne przeżycie.

 – Myślę o tym, jakby zareagował mały Rami, gdyby powiedzieć mu, co wydarzy się w przyszłości. Walczył ze swoją tożsamością, próbując ustalić, kim tak właściwie jest. Myślę, że dla każdego zmagającego się z takimi problemami zrobiliśmy film o geju i imigrancie, który żył własnym życiem – tak mówił Rami w swoim przemówieniu.

Być może sprawcą jego upadku ze sceny były ogromne oscarowe emocje. Na szczęście z pomocą przyszła ochrona i ratownicy medyczni, którzy pomogli aktorowi usiąść na jego miejscu. Na wizji oczywiście nie było widać wpadki Ramiego, natomiast do sieci trafiły zdjęcia, na których widać zakłopotanego całą sytuacją aktora. Wszystko dobrze się skończyło, a Rami dotarł z małym opóźnieniem na wspólną sesję zdjęciową wszystkich laureatów Oscara.

RadioZET.pl/ Wprost.pl

Oceń