Zamknij

Ramówka TVN: stacja szykuje niespodziankę. "Show, jakiego nie było dotąd w telewizji"

04.02.2021 16:18
Edward Miszczak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Ogłoszono datę prezentacji wiosennej ramówki TVN. Edward Miszczak zdradził datę i zapowiedział, że stacja przygotowała dla widzów coś naprawdę wyjątkowego, czego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Przyznał, że możemy spodziewać się świeżego podejścia do widza.

Stacja TVN to bez żadnych wątpliwości jeden z największych "graczy" na krajowym rynku telewizyjnym, nieustannie walcząca o zainteresowanie widzów między innymi z Telewizją Polsat oraz TVP. Bardzo często określana jest jako zupełne przeciwieństwo telewizji publicznej. Bez wątpienia jednak robi wszystko, by dopasować ofertę programową do gustu widzów, a jednocześnie stale się rozwijać i zaskakiwać. Nie jest tajemnicą, że tworzenie nowej ramówki i jej prezentacja to jedno z najważniejszych wydarzeń w roku, to właśnie wtedy stacje pokazują się z jak najlepszej strony i opowiadają o nowościach, jakie czekają widzów.

Jak informują Wirtualne Media, tegoroczna prezentacja ramówki TVN odbędzie się w Walentynki 14 lutego. Jak zapewnił w rozmowie z portalem dyrektor programowy stacji Edward Miszczak, nie tylko data wydarzenia ma być wyjątkowa. Grupy TVN i Discovery mają zaoferować odbiorcom formułę, której jeszcze nie widzieli.

ZOBACZ TAKŻE: Dziennikarz TVP skrytykował orzeczenie TK ws. aborcji. Onet: został zdegradowany

Edward Miszczak zdradził datę prezentacji ramówki TVN. Ma być wyjątkowo

Edward Miszczak, który we wrześniu 2020 roku potwierdził nowy związek, wypowiadał się o zaplanowanej prezentacji wiosennej ramówki swojej stacji w samych superlatywach i zapowiedział wiele niespodzianek.

- Nie chcemy przedstawiać tego w formie prezentacji, ale podczas rozrywkowego show, jakiego nie było dotąd w telewizji. Zabierzemy widzów do inspirującego i rozrywkowego świata wciągających fabuł, przyjemnej rozrywki, opowieści o ludziach, inspiracjach, które w czasach gdy możemy o wiele mniej niż kiedyś, stają się codziennym towarzyszem. Do miejsca, które nie tylko jest odskocznią od codzienności, ale także powoduje, że każdy z nas może złapać wiatr w żagle! Na pewno zaskoczymy widzów nowym, świeżym spojrzeniem - zapowiedział.

Miszczak przyznał, że działalność w dobie pandemii koronawirusa jest znacznie utrudniona. Tym bardziej należy przyłożyć się do zaspokojenia potrzeb widza.

- Utrzymująca się pandemia wcale nam tego dotarcia do widzów nie ułatwia. Dlatego podchodzimy zupełnie inaczej do naszej oferty, skupiając się na tym, w jaki sposób możemy spełnić potrzeby widzów. Dzisiaj nie da się już zmuszać ludzi do podążania wyłącznie za ramówką (...) Rozwijamy platformę Player, mamy tu oryginalne produkcje, których nie ma w TV, rozszerzamy ofertę kontentową na nowe dotąd nieobecne w telewizji produkcje. Szukamy innego sposobu, jak to w ciekawy sposób widzom opowiedzieć - ocenił.

Wiosenna ramówka zostanie zaprezentowana 14 lutego o godzinie 20.05.

Ramówka TVN
fot. Jakub Kaminski/East News