Zamknij

Gwiazda „Rancza” jest w ciąży. Zdradziła płeć dziecka

Maciej Friedrich
09.04.2019 11:51
Gwiazda „Rancza” jest w ciąży. Zdradziła płeć dziecka
fot. Jan GRACZYNSKI/East News

Magdalena Waligórska, czyli serialowa Violetka z „Rancza”, po raz drugi zostanie mamą. Aktorka zdradziła, czy na świat przyjdzie chłopiec, czy dziewczynka.

Magdalena Waligórska to urodzona w Jędrzejowie aktorka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Karierę aktorską rozpoczynała od ról epizodycznych, pojawiła się między innymi w „Pianiście” Romana Polańskiego oraz serialu „Na dobre i na złe”. Jednak prawdziwym przełomem w jej karierze był angaż do „Rancza”, gdzie wcieliła się w sympatyczną barmankę Violetkę. Widzowie bardzo polubili jej postać, co przyniosło popularność również samej Małgorzacie. Od tamtej pory widzowie mogli zobaczyć ją między innymi w „Brzyduli” i ponownie w „Na dobre i na złe”.

Prywatnie Waligórska od 2016 roku jest żoną aktora Mateusza Lisieckiego. Rok później na świat przyszło pierwsze dziecko pary, syn Piotr. Jak informuje „Super Express”, aktorka niebawem ponownie zostanie mamą.

Magdalena Waligórska
fot. Bartosz KRUPA/East News

ZOBACZ: "Ranczo" wraca na ekrany z okrojoną obsadą. Kogo zabraknie?

Magdalena Waligórska z „Rancza” jest w drugiej ciąży

Magdalena Waligórska poinformowała dziennikarzy „Super Expressu” o radosnej nowinie w jednym z wywiadów.

– Będę miała córeczkę, więc w końcu mogę sobie pozwolić rozpieścić tę różową część siebie. Brokat i cekiny zostawmy, ale pudrowy róż może być.

Aktorka nie ukrywa, że są z mężem zachwyceni, że będą mieli syna oraz córkę. Przyznała również, że jest osobą bardzo rodzinną i to w towarzystwie najbliższych czuje się najlepiej.

– Najlepiej czuję się wtedy, gdy mam przy sobie swoją rodzinę, swojego synka, a niedługo też i córeczkę – podsumowała.

QUIZ: Sprawdź, ile wiesz o serialu "Ranczo"

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Ranczo"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF