Zamknij

Reese Witherspoon pokazała córkę. Ava skończyła właśnie 21 lat i jest kopią słynnej mamy [FOTO]

11.09.2020 10:49
Reese Witherspoon
fot. East News/Nasser/ABACA/Abaca/East

Reese Witherspoon jest mamą trójki dzieci. Najstarsza latorośl aktorki skończyła właśnie 21 lat. Reese opublikowała wspólne zdjęcie z córką Avą i złożyła jej piękne życzenia. Jak wygląda 21-letnia córka Reese Witherspoon?

Reese Witherspoon pokazała córkę Avę, która skończyła właśnie 21 lat. Reese uczciła jej urodziny, publikując wspólne zdjęcie i składając córce piękne życzenia.

"Wow! Jak to w ogóle możliwe, że ta mała dziewczynka ma już 21 lat? Wszystkiego najlepszego dla mojej słodkiej dziewczynki, która stała się najbardziej niesamowitą młodą kobietą. Jej dobroć, empatia i ogromne serce nigdy nie przestają mnie zadziwiać. Ava, nie ma wystarczająco dużo słów, aby opisać, jak dumna jestem ze wszystkiego, co już osiągnęłaś" - napisała dumna mama. 

Reese Witherspoon pokazała piękną córkę. Złożyła jej życzenia z okazji 21. urodzin

Trzeba przyznać, że córka aktorki wygląda jak kopia słynnej mamy: podobny kolor włosów, uśmiech i oczy sprawiają, że obie panie wyglądają jak siostry.

Ava jest najstarszą latoroślą pięknej Reese Witherspoon. 21-latka jest owocem miłości Reese Witherspoon i jej pierwszego męża Ryana Phillipe'a. Ze związku z pierwszym mężem Reese ma też syna Deacona. Para wzięła rozwód 5 października 2007 roku. Z drugim mężem, Jimem Tothem aktorka ma syna Tennessee Jamesa, który przyszedł  na świat 27 września, 2012 roku.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl