Zamknij

Remigiusz Mróz u Kuby Wojewódzkiego opowiedział o związku z Katarzyną Bondą: „Kasia jest najważniejsza”

Sylwia Wamej
03.04.2019 10:46
Remigiusz Mróz
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ Eeast News

Remigiusz Mróz, najgorętsze literackie nazwisko ostatnich miesięcy, zagościł ostatnio u Kuby Wojewódzkiego. Pisarz opowiedział m.in. o związku z Katarzyną Bondą. Nie zabrakło szczerych wyznań.

Remigiusz Mróz u Kuby Wojewódzkiego o związku z Katarzyną Bondą

Remigiusz Mróz, jeden z najbardziej medialnych polskich pisarzy, został zaproszony do programu Kuby Wojewódzkiego.  Nie zabrakło rozmów o popularności Remigiusza Mroza. Ta spadła na niego po tym, jak TVN zekranizował powieść z Joanną Chyłką w roli głównej. Pisarz opowiedział też o związku z Katarzyną Bondą. Ich relacja zelektryzowała nie tylko fanów pary, ale również polski show-biznes. Kuba Wojewódzki nie byłby sobą, gdyby nie zapytał o ich związek.

– Potwierdzasz, że ty i Katarzyna Bonda jesteście parą? Macie wspólną półeczkę na książki? – pytał Wojewódzki. 

– Jeśli chodzi o dostępne mi informacje, to potwierdziłbym, że tak w istocie jest. Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują. [...] Tak, mamy wspólną półeczkę na książki – odpowiedział Remigiusz Mróz. Showman dopytywał też, czy pisarz nie boi się rywalizacji w związku.

– Nie, oboje się razem nakręcamy. Idą motywacje z obu stron. [...] Będziemy podkradać sobie pomysły, jak zabraknie – śmiał się Mróz.

Nie obyło się też pytań o seks: „Co jest dla Ciebie bardziej podniecające – pisanie czy seks?” – pytał Wojewódzki, po czym dodał: „Wydaje mi się, że w seksie łatwiej dojść do końca”.

– Serio. No tak, tutaj wchodzimy na takie tematy – z jednej strony sprint z drugiej maraton. Różnie bywa. [...] Jeśli pytasz poważnie – najważniejsza jest w tej chwili Kasia – odpowiedział Remigiusz Mróz.

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są parą

Przypomnijmy, że Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz ogłosili swój związek kilka tygodni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Publicznie również nie szczędzą sobie czułości, a na Instagramie pisarza nie brakuje wspólnych zdjęć z ukochaną.

Zagłosuj

Lubisz czytać książki?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW