Zamknij

Renata Kaczoruk cała w siniakach. Co się stało?

Sylwia Wamej
02.01.2020 16:47
Renata Kaczoruk
fot. Tricolors/ East News

Renata Kaczoruk pokazała zdjęcie z wakacji na Sri Lance. Modelka odsłoniła ciało w bikini oraz liczne siniaki na nogach i rękach. Fani dopytują, co się stało. Renata Kaczoruk odpowiedziała zaniepokojonym wielbicielom.

Renata Kaczoruk cała w siniakach. Co się stało?

Renata Kaczoruk wyjechała na wakacje na Sri Lankę. Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego odpoczywa w rajskich okolicznościach przyrody. Modelka pokazała ostatnio zgrabne ciało w bikini. Fanów zaniepokoiły jednak siniaki, które pokryły nogi modelki i ręce. "Czemu ma pani tyle siniaków'? - zapytała jedna z fanek. Jak się okazuje, za siniakami modelki stoi kitesurfing, który Renata uprawia, będąc na Sri Lance. "A mówią, że sport to zdrowie" - odpowiedziała na komentarz  Renulki fanka. Renacie Kaczoruk najwyraźniej nie przeszkadzają uporczywe plamy na ciele, bo publikuje kolejne zdjęcia w bikini.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki: Dlaczego się rozstali?

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki byli ze sobą przez pięć lat. Rozstali się w 2018 roku. Jak pisał "Flesz" Renata podobno odeszła od Kuby, bo zdała sobie sprawę, że partner nie spełni jej marzeń o stabilnym i trwałym związku. Miała ponoć do niego żal o to, że robił sobie żarty z zaręczyn i udawał, że jej się oświadcza.

"Renata zawsze poważnie traktowała rodzinę. Takie podejście do zaręczyn i ślubu sprawiało jej przykrość" - mówiła jej znajoma w rozmowie z "Fleszem".

Podobno Renacie przeszkadzało też, że Kuba miał wizerunek seksisty.

"Renata czuje się feministką i trudno jej było znieść to, że Kuba ma wizerunek seksisty. Przez to i ona stała się obiektem ataków i żartów. Pisano przecież często, że partner załatwił jej karierę w mediach, robiono sobie dowcipy z różnicy wieku, jaka ich dzieli [23 lata - przyp. red.]. Renata to bardzo wrażliwa dziewczyna. Po prostu miała już dosyć bycia wiecznie na cenzurowanym. To także był jeden z powodów ich rozstania" - pisał Flesz.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Flesz/ SW