Zamknij

Renata Kaczoruk ma nowego chłopaka. Modelka pokazała romantyczne wideo

15.06.2020 10:11
Renata Kaczoruk ma nowego chłopaka. Modelka pokazała romantyczne wideo
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Renata Kaczoruk pochwaliła się romantycznym zdjęciem i filmikiem z nowym chłopakiem. Opowiedziała też o związku z ukochanym. Choć zakochani mieszkają w różnych krajach, nie jest to żadną przeszkodą w ich relacji.

Renata Kaczoruk pokazała romantyczne nagranie z nowym chłopakiem [WIDEO]

Renata Kaczoruk już jakiś czas temu pokazywała na Instagramie, że jest szczęśliwie zakochana. Jednak były to tylko migawki na Insta Stories. Tym razem Renata zdecydowała się opublikować romantyczne nagranie, na którym całuje się z chłopakiem. Pokazała też  czułe zdjęcie. Modelka w opisie do fotografii opowiedziała o  nowym związku. Mimo że zakochani mieszkają na innych półkulach, nie stanowi to żadnego problemu dla ich związku.

"Ha ha opis nie wszedł!!! Ten chłopak na dziś urodziny!! Nie wiem czego mu życzyć, bo ma wszystko, co najlepsze prawie zawsze pod ręką. Niby mieszkamy na różnych półkulach, ale w ciagu1,5 roku spędziliśmy ok 1,5 miesiąca osobno! Niech będzie tych dni jeszcze mniej! Sto lat kochanie!” - napisała Renata Kaczoruk na Instagramie.

Fani jak zwykle nie zawiedli i w komentarzach życzyli Renulce dużo szczęścia. Podkreślali, że zakochani bardzo do siebie pasują.

Renata Kaczoruk spotykała się przez pięć lat z Kubą Wojewódzkim

Renata Kaczoruk wcześniej była w medialnym związku z Kubą Wojewódzkim. Para spotykała się ze sobą przez pięć lat.  Renata i Kuba rozstali się w 2018 roku. Jak donosił magazyn "Flesz" to modelka miała zostawić dziennikarza, ponieważ nie mogła liczyć na stabilny związek u jego boku.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl