Zamknij

Renata Kaczoruk nago w saunie. Piękna modelka pokazała odważne zdjęcie [FOTO]

27.08.2020 19:12
Renata Kaczoruk
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Renata Kaczoruk lubi chwalić się w sieci szczupłą i zgrabną sylwetką, publikując odważne zdjęcia na Instagramie. Tym razem zdecydowała się pokazać nago, pozując w saunie. Co na to jej fani?

Renata Kaczoruk jest posiadaczką pięknego i szczupłego ciała, które chętnie eksponuje na Instagramie. Tym razem piękna modelka zdecydowała się pokazać nagie zdjęcia z sauny, zasłaniając oczywiście intymne miejsca.

"Kiedy zdjęciami z wyjazdu do Spa z przyjaciółkami chcesz zasygnalizować chłopakowi, że „nie masz się w co ubrać" - podpisała zaczepnie zdjęcia modelka, dodając przy tym hasztag #nagośćjestpiękna.

Renata Kaczoruk nago. Gwiazda pokazała odważne zdjęcie z sauny

Wielu fanów, nie tylko płci męskiej zachwyciło się rozbieranymi zdjęciami Renaty. Choć znaleźli się tacy, którzy uznali, że zdjęcie jest jednak zbyt odważne. "Dla mnie to zdjęcie est nie na miejscu, Ale widać, że lubi pani jak faceci się ślinią przed ekranem. To jest miejsce publiczne, jak ktoś chce się goło pokazać to do CKM, a nie na instagram" - podkreśliła oburzona fanka.

Większość followersów Renaty zareagowała na zdjęcie pozytywnie, pisząc, że zazdroszczą jej zgrabnej figury."Matko, jak ja ci zazdroszczę figury", "jesteś piękna", "ogień normalnie",  "ty jesteś piękna" - zachwycali się fani. To nie pierwszy raz, gdy modelka odsłania sporo ciała na Instagramie. W instagramowej dyskusji pod najnowszym zdjęciem Kaczoruk  zdradziła, że wiele czasu musiało upłynąć, zanim zaakceptowała swoje ciało, a zwłaszcza mały biust.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl