Zamknij

Renata Kaczoruk nago na Instagramie. Modelka sprowokowała fanów? [FOTO]

Maciej Friedrich
28.01.2020 10:57
Renata Kaczoruk nago na Instagramie. Modelka sprowokowała fanów? [FOTO]
fot. Instagram:@renul_ka

Renata Kaczoruk, popularna modelka i aktorka, opublikowała na Instagramie nagie zdjęcie. Była partnerka Kuby Wojewódzkiego rozebrała się przed obiektywem, by przekazać fanom ważne przesłanie. Czy jej zdaniem w dzisiejszych czasach brakuje nagości?

Renata Kaczoruk to modelka, która na swoim koncie ma współpracę z największymi światowymi projektantami. Występowała na pokazie prestiżowych marek i najbardziej utytułowanych domów mody. Poza międzynarodową karierą w modelingu, Kaczoruk z powodzeniem realizowała się jako aktorka i osobowość telewizyjna. Widzowie mogli oglądać ją między innymi w "Pierwszej miłości", jest także częstym gościem "Dzień Dobry TVN". W mediach głośno było o jej romansie z Kubą Wojewódzkim, para związana była w latach 2013-2018.

 Wiadomo, dlaczego Wojewódzki i Kaczoruk się rozstali

W poniedziałek 27 stycznia na profilu Renaty na Instagramie niespodziewanie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy oglądać modelkę całkiem nagą. Okazuje się, że w ten sposób celebrytka pragnie zwrócić uwagę na ważny element naszego życia, o którym często zapominamy.

Renata Kaczoruk nago na Instagramie. Uważa, że na świecie jest za mało nagości?

Renata Kaczoruk swoje nagie zdjęcie skomentowała obszernym wpisem, który rozpoczęła od stwierdzenia, że na jej profilu brakowało nagości. Prowokacyjny początek był jedynie zapowiedzią emocjonalnego apelu do fanów.

- A czy to bez golizny już się nie da? Ano przekonałam się, że nie. Za mało tu jej było. I nie, nie mówię tu o ściągnięciu z siebie garderoby, to dużo łatwiejsze. Nagość to odkrycie się przed innymi, z prawdziwymi emocjami, słabościami, i, o trwogo, osobistymi historiami. Doskonale wiem, jak to trudno przychodzi - czytamy.

- Aż nazbyt dobrze znam ten przebłysk zawstydzenia w oczach ze zdjęcia... Niepewność, jak mnie odbiorą. Filtrowanie słów, wybieranie “bezpiecznych” zdjęć i “chronienie prywatności” do stopnia, w którym wszystko, co “żywe we mnie” (...) Rodzimy się nadzy i na dzień dobry jesteśmy najpiękniejsi, kochani najbardziej na świecie. A potem zaczynamy się porównywać z innymi i... trach, już po nas! Poczucie wartości rozbija się o podłogę.

Fani Kaczoruk nie kryli zachwytu zarówno nad zdjęciem, jak i apelem o samoakceptację siebie.

 Gwiazda "Na dobre i na złe" kompletnie naga. 56-latka pokazała nadzwyczajne ciało [FOTO]

Zagłosuj

Uważasz, że ludzie zbyt często udają kogoś, kim nie są?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF