Zamknij

Renata Kaczoruk pokazała stare zdjęcie z siostrą bliźniaczką

Redakcja
01.02.2018 12:09
Renata Kaczoruk z siostrą
fot. Instagram

2018 rok dla Renaty Kaczoruk zapowiada się obiecująco. Już wkrótce zobaczymy ją w jednym z najpopularniejszych programów Polsatu — „Tańcu z gwiazdami”. Modelka opublikowała właśnie na Instagramie zachętę do kibicowania jej, a przy okazji pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa, na którym pozuje z siostrą bliźniaczką.

To nie pierwszy raz, kiedy oglądać możemy Renatę i jej bliźniaczą siostrę Agatę na jednym zdjęciu. Razem pozowały już do kilku okładek, wystąpiły też w jednym z seriali. Ich podobieństwo jest niesamowite i z całą pewnością można przyznać, że niejeden fan ma problem ze wskazaniem, która z dziewczyn to Renata, a która Agata.

Nie inaczej jest ze zdjęciem z dzieciństwa, którym dziewczyna Kuby Wojewódzkiego pochwaliła się na Instagramie. Razem z siostrą pozują w strojach do tańca. Jak pisze Kaczoruk, taniec był pasją ich obu już od najmłodszych lat i dawał im wiele radości. Niestety, choć było to ich ukochane zajęcie, to jednak z różnych powodów dziewczynki zaprzestały tego hobby. Teraz na szczęście Renata będzie miała okazję wrócić do swoich dawnych zamiłowań — właśnie za sprawą „Tańca z gwiazdami”.

„Czym skorupka za młodu...  Aga i ja, lat cirka 6. Zanim rozpoczęłyśmy podstawówkę już miałyśmy jasno sprecyzowane plany na przyszłość. Obie zaczęłyśmy przygodę z tańcem w «ognisku baletowym» a potem w «przyOperowej» szkółce baletowej. Nic nigdy nie sprawiało mi tyle radości co te podróże do krainy czarów. Marzenia o tańcu rozbiły się o nasz wzrost (rosłyśmy w oczach;)) i coraz poważniejsze wymagania szkolne... ale już zawsze brakowało mi go w życiu. Dlatego jestem niewypowiedzianie szczęśliwa i wdzięczna za okazję do powrotu do moich najszczęśliwszych wspomnień... I mam nadzieję, że będziecie w tym ze mną — w «Tańcu z gwiazdami»”.

Pozostaje tylko pytanie: która z nich to Renata?

RadioZET.pl/SA