Zamknij

Renata Kaczoruk topless na Instagramie. Odpowiedziała internaucie, który skrytykował jej biust

09.09.2020 14:12
Renata Kaczoruk
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Renata Kaczoruk otwarcie mówi, że podoba się sobie i akceptuje swoje ciało. Modelka chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia, na których odkrywa sporo ciała. Najnowsze, wakacyjne zdjęcia, na których przykryła biust jedynie nakryciem głowy, podzieliły fanów.

Renata Kaczoruk może pochwalić się bardzo szczupłą i zgrabną sylwetką. Modelka często odsłania ciało na Insatagramie, pisząc również, że nie zawsze je akceptowała. Po latach 34-letnia modelka polubiła mały biust i bardzo szczupłe ciało.

Kaczoruk podkreśla też, że jej wygląd jest naturalny i nie stosuje wymyślnych diet. Na najnowszych zdjęciach z wakacji modelka znów pozuje topless, zasłaniając jedynie biust czapeczką z daszkiem.

Renata Kaczoruk topless na Instagramie. Modelka odpowiedziała złośliwemu internaucie

Choć fotografia wywołała entuzjazm wśród fanów, znaleźli się tacy, którzy stwierdzili, że na Instagramie Renaty jest zbyt dużo nagości. Jeden z internautów otwarcie nazwał też Renulkę "deską". Modelka szybko odpowiedziała złośliwemu internaucie. "Wciąż jesteś wspaniały" - odpisała.  Na szczęście gwiazda mogła liczyć na innych, życzliwych fanów, którzy stanęli w jej obronie.

Renata Kaczoruk nie zamierza jednak rezygnować z rozbieranych zdjęć.

"Żyj i daj żyć innym... w wolności ! W Polsce często zapominamy, ze moja wolność kończy się tam, gdzie Twoja się zaczyna. Za to ciagle się napominamy" -odpowiedziała na komentarz jednej z fanek. która stwierdziła, że na Instagramie Kaczoruk jest za dużo nagości.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl