Zamknij

Renata Kaczoruk zakochana. Pochwaliła się nowym partnerem na Instagramie

Judyta Wanicka
07.01.2020 16:49
Renata Kaczoruk
fot. Instagram:@renul_ka

Renata Kaczoruk ma nowego partnera. Była dziewczyna Wojewódzkiego jest szczęśliwie zakochana i już tego nie ukrywa. Renulka pokazała zdjęcia nowego chłopaka na Instagramie. Kim jest ukochany Renaty Kaczoruk?

Renata Kaczoruk ma nowego partnera. Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego zamieściła zdjęcie, na którym całuje się z przystojnym partnerem na tle bajecznego krajobrazu Sri Lanki. Fani gratulują Renacie Kaczoruk szczęśliwego związku i spekulują, kim jest nowy adorator modelki. Na rozszyfrowanie tożsamości mężczyzny nie trzeba było długo czekać.

Renata Kaczoruk ma nowego partnera

Wszystko wskazuje na to, że Renata Kaczoruk ułożyła sobie życie uczuciowe po rozstaniu z Kubą Wojewódzkim. Modelka była z showmanem przez 5 lat. Gdy wydawało się, że to właśnie z nią największy bawidamek polskiego show-biznesu założy rodzinę, para nieoczekiwanie zerwała. Po ponad roku od rozstania Renata Kaczoruk znalazła miłość u boku pewnego przystojnego bruneta. Nowym ukochanym pochwaliła się na Instagramie.

To była czysta magia. Będziemy tęsknić za każdą małpką, słoniem, uśmiechami dzieci, gościnnością mieszkańców, gwiazdami mocno świecącymi w ciemności, ciepłym oceanie o zachodzie słońca i odgłosami dżungli nocą - podpisła romantyczne zdjęcie.

Kim jest nowy chłopak Renaty Kaczoruk?

Partner Renaty Kaczoruk nazywa się Chris Wacławek. Mężczyzna prowadzi firmę zajmującą się dostarczaniem małych nadajników sygnału radiowego. Prywatnie jest pasjonatem surfowania. Swoim hobby zaraził już Renatę. Modelka pod jego okiem trenuje pływanie na desce oraz kitesurfing.

Zagłosuj

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw