Zamknij

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki są już po rozwodzie. Dlaczego się rozstali?

Maciej Friedrich
09.05.2019 12:33
Reni Jusis i Tomasz Makowiecki są już po rozwodzie. Dlaczego się rozstali?
fot. EAST NEWS/TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki byli małżeństwem przez ponad 11 lat i wychowywali dwójkę dzieci. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Rzecznik Sądu Okręgowego w Gdańsku poinformował, że para jest już po rozwodzie.

Reni Jusis to polska piosenkarka, o której głośno zrobiło się w 1997 roku dzięki współpracy z producentem Yaro. Ich wspólny singiel „Rowery dwa” stał się ogólnopolskim hitem, a wokalistką zainteresowały się wytwórnie płytowe. W 1998 roku wydała swój pierwszy solowy album „Zakręcona”. W kolejnych latach pojawiały się kolejne płyty artystki, na których eksplorowała wiele muzycznych gatunków. Szczególnie dobrze odnajdowała się w elektronice, co pomogło jej zdobyć dużą popularność na scenie muzyki klubowej. Próbowała również swoich sił w utworach akustycznych.

Reni Jusis wyszła za Tomasza Makowieckiego, wokalistę znanego między innymi z udziału w „Idolu”, 8 sierpnia 2008 roku. Para doczekała się dwójki dzieci: syna Teofila i córki Gai. Przez lata wydawali się bardzo zgrani, niestety w lutym 2019 roku pojawiły się doniesienia, że uczucie między nimi wygasło i zdecydowali się na rozstanie.

Tomasz Makowiecki
fot. Jan GRACZYNSKI/East News

Reni Jusis i Tomek Makowiecki się rozwiedli

Pierwsze plotki o kryzysie w małżeństwie Jusis i Makowieckiego pojawiły się już w 2016 roku. Powodem konfliktu miał być powrót Reni do muzycznej kariery. Piosenkarka miała natomiast uważać, że poświęciła rodzinie dość czasu (na kilka lat zawiesiła działalność, by zająć się domem) i również mąż powinien angażować się w życie rodzinne. Niezależnie od powodu, kłótnie między małżonkami nasilały się i Jusis podjęła decyzję o złożeniu pozwu rozwodowego. Jak informuje serwis Plejada, miała też zażądać alimentów w kwocie 10 tysięcy złotych miesięcznie.

Jak się okazało, Reni i Tomasz oficjalnie nie są już małżeństwem. Informację o zakończeniu związku pary przekazał serwisowi Plejada rzecznik Sądu Okręgowego w Gdańsku.

„Mogę potwierdzić informację, że rozprawa została przeniesiona z dnia 9 maja na 25 kwietnia 2019 r. Sąd zamknął wszystko na jednej rozprawie, na której został orzeczony rozwód”.

Niestety, nie każda znana para uzyskuje rozwód tak szybko i bez zbędnych nerwów. Przykładem jest tu trudny rozwód Agaty Kuleszy.

Zagłosuj

Śledzisz twórczość Reni Jusis?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/fakt.pl/MF