Zamknij

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki się rozwodzą? „Nie są ze sobą od pół roku”

Redakcja
13.02.2019 12:34
Reni Jusis i Tomasz Makowiecki się rozwodzą? „Nie są ze sobą od pół roku”
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki są małżeństwem od 11 lat. Pojawiły się jednak informacje, że muzyczna para podjęła decyzję o rozwodzie. Mają nie spotykać się ze sobą już od kilku miesięcy.

Reni Jusis to utalentowana wokalistka, autorka tekstów i producentka, która doskonale odnajduje się w wielu muzycznych stylach. Karierę rozpoczęła od współpracy z producentem Yaro, a ich singiel „Rowery dwa” stał się wielkim przebojem. Słuchacze świetnie przyjęli również pierwszy solowy album artystki „Zakręcona”.

Po roku 2000 Jusis zwróciła się w stronę muzyki elektronicznej, z doskonałym skutkiem. Mówiono o niej jako o nadziei polskiej muzyki klubowej, a przeboje „Kiedyś Cię znajdę” i „Magnes” nuciła cała Polska. W roku 2009 Reni ponownie zmieniła front i wydała płytę akustyczną, która również przypadła fanom do gustu. Po pięciu latach postanowiła jednak powrócić do elektroniki. Wydana w 2016 płyta „Bang!” otrzymała statuetkę Fryderyka w kategorii „Album roku: elektronika”. 21 września ukazał się kolejny album artystki „Ćma.

Prywatnie Reni Jusis jest żoną Tomasza Makowieckiego, wokalisty znanego między innymi z występów w „Idolu”, gdzie zajął piąte miejsce. Para pobrała się 8 sierpnia 2008 roku i ma dwójkę dzieci, Teofila i Gaję. Serwisy zajmujące się życiem gwiazd informują jednak, że para postanowiła się rozstać.

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki rozwiodą się?
fot. VIPHOTO/East News

Reni Jusis i Tomek Makowiecki się rozwodzą?

W ostatnich latach w mediach pojawiały się plotki o kryzysie w związku Jusis i Makowieckiego. Mówiono o tym, że poświęcona rodzinie wokalistka nie jest zadowolona z trybu życia męża, który często widywany był na branżowych imprezach bez małżonki. Jak informuje portal Pudelek, para rozstała się i zdecydowała na rozwód.

– Reni Jusis i Tomek Makowiecki podjęli decyzję o rozwodzie. Nie są ze sobą od pół roku, ale rozstają się w zgodzie. Będą wspólnie wychowywać dzieci, a ostateczna decyzja o zakończeniu małżeństwa zapadła kilka miesięcy temu – zdradza informator portalu.

Małżonkowie jak dotąd nie skomentowali medialnych doniesień. Być może po raz kolejny zbyt pochopnie przekreślono związek muzyków i nie podzielą oni losu Piotra i Justyny Żyłów.

RadioZET.pl/MF