Zamknij

Reni Jusis w samym ręczniku. To odpowiedź na nagie zdjęcie Tomka Makowieckiego?

29.09.2020 15:27
Reni Jusis
fot. VIPHOTO/East News

Reni Jusis pozuje nago owinięta ręcznikiem. Pokazała się także w łóżku z kobietą, ale post wkrótce zniknął. Czyżby w ten sposób wokalistka chciała nawiązać do nagiego zdjęcia byłego męża, Tomka Makowieckiego?

Reni Jusis w ubiegłym roku rozstała się z Tomkiem Makowieckim, ale najwyraźniej wciąż żywi do małżonka mnóstwo sympatii i lubi podglądać go na Instagramie. Dzień po tym, jak Tomek Makowiecki zamieścił nagie zdjęcie, wokalistka pochwaliła się sesją, w której pojawia się bez ubrania, w samym ręczniku. Co ciekawe, Reni Jusis pozowała także nago w łóżku z kobietą, ale wkrótce fotografia zniknęła z jej profilu. 

Tomek Makowiecki i Reni Jusis przez lata uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par, choć na początku niewielu wierzyło w ich miłość. Gdy się poznali, ona była doświadczoną wokalistką, cenioną producentką i autorką hitów, które nuciła cała Polska, on - o 9 lat młodszym uczestnikiem "Idola", stawiającym pierwsze kroki w branży. Mimo to zakochali się w sobie i w sierpniu 2008 roku wzięli ślub. Dwa lata później na świat przyszedł ich syn, Teofil, a w 2012 roku - córka Gaja. Związek jednak nie przetrwał próby czasu - po 11 latach małżeństwa Makowiecki i Jusis zdecydowali się wziąć rozwód.

Tomasz Makowiecki pokazał nową partnerkę? Był mąż Reni Jusis pozuje z pewną brunetką

Reni Jusis nago w samym ręczniku 

Czyżby Reni Jusis pozazdrościła byłemu mężowi? Po tym jak Tomek Makowiecki zelektryzował internet widokiem swoich nagich pośladków, Reni pokazała się w samym ręczniku. Gwiazda pozuje z filiżanką w dłoni na tle panoramy Łodzi. W hotelu towarzyszyła jej koleżanka, popularna artystka Julia Bosski, z którą Jusis nawet na moment pokazała się w łóżku. Niestety zdjęcia nie można już zobaczyć na Instagramie.

Z profilu Julii Bosski dowiadujemy się, że obie artystki wzięły udział w sesji zdjęciowej. 

Nasza ostatnia sesja dla Vogue Bolanda wywołała spore zamieszanie i kontrowersje. Niektóre ze zdjęć musiały zostać nawet usunięte (oczywiście). Na insynuacje o bliższej relacji między modelkami nasz fotograf Jurek Talerz, który specjalnie na okazję, do specjalnego numeru VB przyjechał ze swojej jesiennej rezydencji z Berlina, odpowiada zachwytem: takie emocjonen, mogą wywoływać tylko prawdziwie utalentowane aktorki! - czytamy na profilu Julii Bosski. 

Posłuchaj podcastu