Zamknij

Reprezentują Wielką Brytanię, a ich dewiza brzmi: "Kto się odważy, ten wygrywa". [MILIONERZY]

18.08.2020 15:00
Reprezentują Wielką Brytanię, a ich dewiza brzmi: Kto się odważy, ten wygrywa. [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA / East News

Reprezentują Wielką Brytanię, a ich dewiza brzmi: "Kto się odważy, ten wygrywa". Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 20 tys. złotych.

Reprezentują Wielką Brytanię, a ich dewiza brzmi: "Kto się odważy, ten wygrywa". Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 20 tys. złotych.

Reprezentują Wielką Brytanię, a ich dewiza brzmi: "Kto się odważy, ten wygrywa". [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Reprezentują Wielką Brytanię, a ich dewiza brzmi: "Kto się odważy, ten wygrywa"." na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. GROM 

B. Specnaz 

C. SAS 

D. Navy SEALs

Uczestnik nadal miał do wykorzystania 2 koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu możliwych wariantów postanowił skorzystać z jednego z nich - Telefon do przyjaciela. Dzięki krótkiej rozmowie uczestnik ostatecznie podjął decyzję i zaznaczył odpowiedź D.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Reprezentują Wielką Brytanię, a ich dewiza brzmi: "Kto się odważy, ten wygrywa". [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Reprezentują Wielką Brytanię, a ich dewiza brzmi: "Kto się odważy, ten wygrywa".", to C. Uczestnik wygrał 1 tys. złotych i zakończył grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl