Zamknij

Richard Gere został ojcem w wieku 69 lat

Redakcja
12.02.2019 10:32
Richard Gere został ojcem w wieku 69 lat
fot. Invision/Invision/East News

W maju 2018 roku media głośno komentowały ślub hollywoodzkiego gwiazdora z młodszą o 34 lata partnerką. Richard Gere, mimo że w tym roku skończy 70 lat, nic sobie nie robi z głosów krytyki. Kilka dni temu po raz drugi został ojcem.

Richard Gere to amerykański aktor i producent filmowy, który w latach dziewięćdziesiątych był jednym z największych amantów i najpopularniejszych gwiazd światowego kina. Na swoim koncie ma role w takich hitach jak „Szakal”, „Amerykański Żigolak” czy „Rycerz Króla Artura”, jednak do historii przeszła jego kreacja biznesmena w kultowej komedii „Pretty Woman” z Julią Roberts. Był za nią nominowany do Złotego Globu, jednak nagrodę udało mu się zdobyć dopiero 12 lat później za rolę w muzycznej komedii „Chigaco”.

Richard Gere został ojcem
fot. Instagram:@alejandragere

Richard Gere został ojcem

Jak przystało na filmowego amanta, Gere wiązał się w wieloma znanymi i pięknymi kobietami. Spotykał się między innymi z Julią Roberts i Umą Thurman, był również dwukrotnie żonaty: z Cindy Crawford i Carey Lowell. W maju 2018 roku wziął ślub po raz trzeci. Jego wybranką została młodsza o 34 lata Alejandra Silva. Media informowały wtedy także, że 69-letni aktor zostanie ojcem. Jak informuje hiszpański magazyn „Hola!”, kilka dni temu w Nowym Jorku przyszedł na świat drugi syn aktora. Pierwszy potomek gwiazdora, owoc związku z Carey Lowell, Homer James Jigme, ma obecnie 18 lat. Również Silva wychowuje już 6-letniego syna z poprzedniego związku.

Późne ojcostwo to jednak domena nie tylko aktorów z Hollywood. W krajowych mediach głośno komentowało się związek Marka Kondrata i Antoniny Turnau, córki piosenkarza i poety Grzegorza Turnaua. W tym wypadku różnica wieku między partnerami jest jeszcze większa, Kondrat ma 69 lat a jego wybranka zaledwie 30. Nie przeszkadza im to jednak w żaden sposób cieszyć się związkiem i wychowaniem córki, która przyszła na świat w grudniu 2018 roku.

RadioZET.pl/MF