Zamknij

Richard Gere zostanie ojcem w wieku 69 lat. Ile lat ma matka?

Redakcja
10.08.2018 14:43
Richard Gere zostanie ojcem w wieku 69 lat. Ile lat ma matka?
fot. Sputnik/EAST NEWS/Grigoriy Sisoev

Richard Gere to doskonały aktor, który niebawem skończy 69 lat. Wydaje się jednak cieszyć doskonałym zdrowiem. W maju wziął ślub z o 34 lata młodszą partnerką, a teraz prasa ogłosiła, że gwiazdor zostanie ojcem.

Richard Gere to aktor, którego polscy widzowie doskonale kojarzą z roli przystojnego biznesmena w kultowej komedii romantycznej „Pretty Woman”. Zagrał jednak w wielu innych docenianych filmach. Warto wymienić takie obrazy jak  „Mój przyjaciel Hachiko”, „Chicago” czy „Zatańcz ze mną”. Richard uznawany był przez kobiety za wyjątkowo przystojnego, przez co często umieszczano go w rolach amantów. Nie kontrastowało to nadmiernie z jego życiem prywatnym.

Richard Gere ponownie ojcem

Gere ma na swoim koncie związki w wieloma kobietami. Spotykał się między innymi z Julią Roberts, Umą Thurman czy Priscillą Presley. W maju 2018 roku zdecydował się także po raz trzeci wejść w związek małżeński. Jego wybranką została sporo młodsza hiszpańska bizneswoman Alejandra Silva. Kobieta ma syna z poprzedniego małżeństwa, którego aktualnie wychowuje wraz z aktorem. Jak się okazuje, rodzina Richarda ma szansę powiększyć się jeszcze bardziej. Amerykańskie media poinformowały bowiem, że dobijający do 69 lat Gere po raz drugi zostanie ojcem. Jeśli informacje się potwierdzą, gwiazdor dołączy do grona najstarszych ojców Hollywood.

EN_01294736_0012
fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS

Warto wspomnieć, że małżonka Gere’a jest od niego młodsza o prawie 34 lata. Media nie próżnowały i obliczyły, ile lat miałby szczęśliwy tata, gdyby informacje potwierdziły się i Alejandra urodziłaby w 2019 roku. W 18. urodziny syna aktor miałby za sobą już 90 wiosen. Pozostaje tylko trzymać kciuki za zdrowie filmowego amanta.

W podobnym wieku z powiększenia rodziny cieszył się również znany polski aktor. Marek Kondrat został ojcem w wieku 68 lat.

RadioZET.pl/MF