Zamknij

Ricky Gervais ostro o celebrytach. "Narzekają na izolalcję siedząc w domu z basenem"

Patrycja Chudolińska
15.04.2020 16:34
Ricky Gervais
fot. USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Pandemia koronawirusa wpłynęła na życie ludzi na całym świecie. Także gwiazdy doświadczają efektów społecznej izolacji. Ricky Gervais podzielił się swoją opinią na ten temat. Skrytykował innych celebrytów za narzekanie na obecną sytuację.

Ricky Gervais to brytyjski reżyser, scenarzysta i komik, który nie boi się mówić tego, co myśli. Ogromną popularnością wśród internautów cieszą się jego przemówienia na galach rozdania Złotych Globów. 58-latek nie gryzie się w język i bez zahamowań obnaża grzechy świata show-biznesu. Teraz w rozmowie z "The Sun" zdradził, co myśli o obecnej sytuacji. W dobie pandemii koronawirusa wiele gwiazd narzeka na swoją sytuację. Odwoływane są plany zdjęciowe, koncerty oraz występy teatralne, przez co część artystów nagle straciło źródło zarobku. Ricky nie może jednak znieść użalania się celebrytów.

- Kiedy to się skończy, nie chcę więcej słyszeć, jak ludzie narzekają na służbę zdrowia, nie chcę słyszeć, jak narzekają na pielęgniarki. Wszyscy pracują po 14 godzin dziennie i nie narzekają. Zakładają maseczki i chodzą obolali, ryzykując swoje zdrowie i bezpieczeństwo najbliższych. A potem widzę, jak ktoś narzeka na izolację siedząc w willi z basenem. I naprawdę nie chcę słuchać takich rzeczy - powiedział ostro.

Ricky Gervais o społecznej izolacji i zachowaniu celebrytów

Wiele gwiazd narzeka na izolację, choć ich posiadłości nie zostawiają sporo miejsca na nudę czy uczucie zamknięcia w małej przestrzeni. Niedawno głośno było o zachowaniu Sama Smitha, który ze łzami w oczach narzekał na kwarantannę w ogromnej posiadłości wartej 12 mln funtów, czyli w przeliczeniu około 63 mln złotych. Ricky Gervais podkreśla, że jemu izolacja społeczna nie przeszkadza.

- Nigdy zbytnio nie wychodziłem z domu, bo zawsze jest w nim za dużo gorzały - dodał ironicznie.

Zgadzacie się z krytycznymi komentarzami Ricky'ego?

RadioZET.pl/PCh