Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ricky Martin po raz trzeci został ojcem. Znamy imię i płeć dziecka

02.01.2019 14:30

Sylwestra 2018 z pewnością bardzo miło zapamięta gwiazdor pop Ricky Martin. Piosenkarz przywitał na świecie swoje trzecie już dziecko. Artysta podzielił się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zdradził również płeć i imię maleństwa.

Ricky Martin po raz trzeci został ojcem. Znamy imię i płeć dziecka fot. CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Ricky Martin to portorykański wokalista pop, który zrobił światową karierę i wylansował wiele ponadczasowych przebojów. Twórca takich hitów jak "Livin' La Vida Loca" jest laureatem nagrody Grammy, a jego płyty sprzedają się doskonale. Piosenkarz wystąpił między innymi na ceremonii otwarcia Mundialu we Francji w 1998 roku. Na swoim koncie ma również role w filmach oraz serialach telewizyjnych. Martin zaangażowany jest w działalność filantropijną. Jego fundacja walczy z wykorzystywaniem nieletnich oraz handlem ludźmi. W 2008 roku gwiazdor został ojcem bliźniaków, które urodziła dla niego surogatka. Dwa lata później Ricky wyznał, że jest homoseksualistą. Do 2014 roku był w związku z finansistą Carlosem Gonzalezem Abellą.

ZOBACZ TEŻ: Kim Kardashian została matką. Dziecko urodziła surogatka

Martin i Yosef fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Ricky Martin po raz trzeci został ojcem

Od 2016 roku Ricky Martin spotyka się z Jwanem Yosefem, urodzonym w Szwecji malarzem pochodzenia armeńsko-syryjskiego. Rok temu para wzięła ślub. W Sylwestra piosenkarz podzielił się z fanami radosną nowiną. Na swoim profilu na Instagramie poinformował, że po raz trzeci został ojcem. Na zamieszczonej fotografii widać małe dziecięce rączki, a Martin w opisie zdradza, że na świat przyszła jego córka. Ricky postanowił nadać jej imię Lucia. Drugim ojcem dziewczynki będzie Yosef, który zdecydował się na adopcję. Lucię urodziła dla gwiazdora surogatka.

Post Martina fot. Instagram:@ricky_martin

RadioZET.pl/gala.pl/MF

Oceń