Zamknij

Ricky Martin wziął ślub

Redakcja
11.01.2018 11:06
Ricky Martin Ślub
fot. Instagram

Ricky Martin i Jwan Josef są parą już od kilku lat. Rok temu piosenkarz oświadczył się swojemu partnerowi, choć nie było konkretnych ślubnych planów. Wygląda na to, że panowie do końca chowali je w tajemnicy i wreszcie postanowili się pochwalić, że się pobrali.

Przez wiele lat Ricky Martin długo uznawany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn świata był idolem tysięcy kobiet, które na jego widok niemal dostawały palpitacji serca. Sam raczej stronił od długich związków i spotykał się z wieloma kobietami - m.in. tenisistką Gabrielą Sabatini, modelką Alessandrą Ambrosio czy aktorką Lilly Melgar. W międzyczasie randkował z brazylijskim prezenterem Gubu Liberato i aktorem Nathanem Lane. Wreszcie w 2010 roku poinformował, że jest gejem, a później zdecydował się na ojcostwo: dwójkę dzieci urodziła mu surogatka.

Wkrótce Martin zaczął spotykać się z Yosefem. Ostatecznie po roku narzeczeństwa zdecydowali się na ślub. Ceremonia odbyła się kilka dni temu i była skromna - bez wielkiego przyjęcia i tłumu gości. Zakochani po prostu złożyli sobie przysięgę małżeńską. Jednocześnie Martin zaznaczył, że przyjęcie weselne jest w planach, ale dopiero za jakiś czas. Co ciekawe, zdradził też, że wraz z Josefem myślą o powiększeniu rodziny.

Gratulujemy szczęśliwej parze.

RadioZET.pl/SA