Zamknij

Rihanna miała wypadek. Niepokojące zdjęcia w sieci: "Posiniaczyła sobie twarz"

07.09.2020 15:37
Rihanna
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Rihanna ostatnio zaniepokoiła fanów swoim wyglądem. Do sieci trafiły zdjęcia, na których widać, że gwiazda ma posiniaczoną twarz i podbite oko. Okazuje się, że wokalistka miała wypadek na skuterze.

Rihanna pojawiła się niedawno w jednej z restauracji w Los Angeles. Wygląd wokalistki niemal od razu przykuł uwagę fotoreporterów - twarz gwiazdy była opuchnięta i posiniaczona. Do internetu trafiły zdjęcia paparazzi, na których widać, że gwiazda ma podbite oko. Internauci obawiali się, że autorka takich hitów, jak "Diamonds" oraz "Umbrella", znów jest ofiarą przemocy domowej. Prawda okazała się jednak całkiem inna.

Zobacz także: Rihanna wyśmiała swoich fanów na Instagramie. Zarzucili jej kłamstwo [WIDEO]

Rihanna miała wypadek na elektrycznym skuterze

Magazyn "People" zwrócił się do menadżerki gwiazdy z prośbą o komentarz do opublikowanych zdjęć. Okazuje się, że Rihanna miała niedawno wypadek na skuterze elektrycznym. Siniaki i podbite oko są skutkiem upadku. Na szczęście wokalistka czuje się już dobrze i nie doświadczyła poważniejszych obrażeń.

-  W ubiegłym tygodniu przewróciła się na skuterze elektrycznym i miała posiniaczone czoło oraz twarz. Na szczęście nie było poważniejszych obrażeń, a rany szybko się goją - wyjaśniła przedstawicielka artystki.

Fani Rihanny odetchnęli z ulgą. Większość z nich dokładnie pamięta fotografię z 2009 roku - piosenkarka została wtedy dotkliwie pobita przez ówczesnego partnera Chrisa Browna. Niedawno gwiazda zdradziła, że przebaczyła dawnemu oprawcy i obecnie się przyjaźnią.