Zamknij

Rihanna straciła biznes przez koronawirusa? Zawiesza swój projekt

11.02.2021 14:53
Rihanna
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/ EAST NEWS

Rihanna, jak wiele gwiazd na całym świecie, odczuła skutki pandemii koronawirusa. Piosenkarka zdecydowała się na zawieszenie linii bielizny Fenty, którą gwiazda sygnowała własnym nazwiskiem oraz promowała zmysłowymi sesjami fotograficznymi.

Rihanna to jedna z najpopularniejszych światowych wokalistek, która z powodzeniem radzi sobie także w innych branżach. Pochodząca z Barbadosu gwiazda zadebiutowała albumem "Music of the Sun" w roku 2005, który okazał się bestsellerem, a Rihanna szturmem wkroczyła do pierwszej ligi muzycznych gwiazd USA. Przez lata ugruntowała swoją pozycję kolejnymi doskonale sprzedającymi się albumami i światowymi hitami. Utwory takie jak "Diamonds", "Umbrella" czy Man Down" na dobre weszły do klasyki popu. Ostatni album wokalistki, "ANTI", ukazał się w 2016 roku. Na swoim koncie ma szereg branżowych nagród, w tym 9 statuetek Grammy.

Rihanna, poza karierą wokalną, z powodzeniem próbowała swoich sił jako aktorka. Na swoim koncie ma role między innymi w "Dziewczynach z drużyny 3", "Battleship: Bitwa o Ziemię" i "Oceans's 8". W 2019 roku mogliśmy oglądać ją w "Guava Island". Jak wiele gwiazd postanowiła związać się ze światem mody. Dwa lata temu powstała marka odzieżowa Fenty, którą wokalistka stworzyła przy współpracy z koncernem LVMH. Niestety najwyraźniej sytuacja związana z pandemią koronawirusa dotknęła nawet biznesu prowadzonego przez tak uznaną na świecie celebrytkę, jak Rihanna.

ZOBACZ TAKŻE:  Rihanna miażdży Donalda Trumpa. Tym zdjęciem porównała go do śmieci [FOTO]

Rihanna zamyka biznes. Koronawirus zmusił ją do zawieszenia projektu

Pandemia koronawirusa ma destrukcyjny wpływ na sytuację zawodową artystów na całym globie. Nie inaczej było w przypadku Rihanny, jednak wydawało się, że zamiast koncertowania może skupić się na branży modowej. Tymczasem portal wwd.com poinformował, że piosenkarka i koncern LVMH zadecydowali o zawieszeniu marki Fenty, którą promowała swoim nazwiskiem gwiazda.

- Rihanna i LVMH wspólnie podjęli decyzję o wstrzymaniu osadzonej w Europie działalności ready-to-wear w oczekiwaniu na lepsze warunki - czytamy.

Zapowiadane wstrzymanie wygląda raczej na zamknięcie, ponieważ na przełomie lutego i marca 2021 strona internetowa marki ma zniknąć z sieci.

Dla wielbicieli Rihanny mamy jednak pocieszającą wiadomość, na rynku pozostały marki Fenty Beauty i Fenty Skin, oferujące klientom kosmetyki. Nie mamy wątpliwości, że Rihanna świetnie sobie poradzi, a drobne kłopoty z jedną linią jej biznesów nie będą miały wielkiego znaczenia.

ZOBACZ TAKŻE:  15 lat od debiutu Rihanny i wydania hitu ''Pon De Replay''. Tak wyglądała na początku kariery [FOTO]