Zamknij

Rinke Rooyens do Kayah: "Zawsze będę Cię kochał". Wyjątkowa przyjaźń byłej pary

08.10.2020 12:58
Rinke Rooyens i Kayah
fot. Tricolors/ East News

Rinke Rooyens  i Kayah mimo że od lat nie są już razem, wciąż mają bardzo dobre relacje. Artystka gościła na ślubie byłego męża i jego obecnej ukochanej - Joanny Przetakiewicz. Rinke Rooyens dowody sympatii do Kayah zostawił w jednym z komentarzy na Instagramie.

Rinke Rooens i Kayah rozwiedli się w 2010 roku. Owocem miłości pary jest ich jedyny syn Roch. Mimo że Rinke i Kayah od lat nie są razem, zawsze bardzo ciepło wypowiadają się o sobie. Kayah została również zaproszona na ślub Rooyensa i Joanny Przetakiewicz.

Pod filmikiem udostępnionym przez Przetakiewicz zostawiła komentarz: "Pięknie było". Zarówno Joanna Przetakiewicz, jak i Rinke Rooyens nie zostawili tego komentarza bez odpowiedzi. "Wspaniale, że byliście" - napisała Joanna. Z kolei Rinke nie szczędził ciepłych słów byłej żonie.

Zobacz też:Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooynes wzięli ślub w tajemnicy. Wyciekło zdjęcie jednego z gości 

Rinke Rooyens do Kayah: "Zawsze będę Cię kochał". Wyjątkowa przyjaźń byłej pary

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi i spełnieni, że byłaś z nami. Piękna kobieta i przyjaciółka, a przede wszystkim wspaniała matka. Zawsze będę cię kochał" - napisał Rinke. Czyżby Joanna Przetakiewicz miała powody do zazdrości? Projektantka wie, że Rooyens i Kayah darzą się ogromnym szacunkiem, ale między nimi od lat wszystko już skończone.

Świeżo upieczeni małżonkowie cieszą się póki co wspólnymi chwilami. Na Instagramie Przetakiewicz pojawiło się wideo z zagranicznego wyjazdu. Niewykluczone, że para wyjechała w podróż poślubną.

RadioZet.pl