Zamknij

Robert Burneika po raz drugi został ojcem. Pokazał zdjęcie. "Zaczyna masę robić" [FOTO]

16.11.2020 10:18
Robert Burneika po raz drugi został ojcem
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Robert Burneika, sportowiec znany jako Hardkorowy Koksu, po raz drugi został ojcem. W mediach społecznościowych szczęśliwy tata pochwalił się zdjęciem kolejnej córki. Pozwolił sobie także na zabawny komentarz nawiązujący do jego kariery.

Robert Burneika to kulturysta i zawodnik MMA, lepiej znany fanom jako " Hardkorowy Koksu". Pochodzący z Litwy sportowiec w wieku 21 lat wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, by następnie przenieść się do Polski i połączyć pasję do kulturystyki ze smykałką do interesów. Języka polskiego nauczył się od kolegów, z którymi pracował w warsztacie samochodowym. Dzięki serii filmów motywujących do treningów oraz poradników zyskał dużą popularność. Na antenie TVN Turbo mogliśmy oglądać jego program "Nie ma lipy!", dzięki któremu wszedł do grona celebrytów.

Burneika może także śmiało mówić o sukcesach w życiu prywatnym. 41-latek jest w szczęśliwym związku z o 16 lat młodszą partnerką Kają. Pod koniec stycznia 2019 roku "Hardkorowy Koksu" podzielił się z fanami radosną wiadomością, na świat bowiem przyszło jego pierwsze dziecko, córeczka Gaja. Sportowiec nie krył swojej radości i chętnie dzielił rodzinnymi zdjęciami. Z kolei w lipcu 2020 roku poinformował, że  jego żona jest w drugiej ciąży. Teraz możemy oglądać zdjęcia nowej pociechy Roberta, Burneice urodziła się bowiem kolejna córka.

ZOBACZ TAKŻE:  Krzysztof Bosak został ojcem. Znamy płeć i imiona dziecka

Robert Burneika po raz kolejny został ojcem. Hardkorowy Koksu pokazał zdjęcia z córeczką

Na profilu Roberta Burneiki na Instagaramie pojawiły się nowe rodzinne zdjęcia. Na świat przyszło kolejne dziecko sportowca i jego ukochanej żony, kolejna córeczka. Wśród opublikowanych fotografii możemy zobaczyć całą szczęśliwą rodzinę, a także dumnego tatę trzymającego na rękach maleństwo.

- Druga Hardkorowa córeczka. Zaczyna masę robić od 3250g - poinformował rozradowany Robert.

Pod zdjęciami Burneiki zaroiło się od gratulacji i komplementów. Fani sportowca już teraz dopatrzyli się podobieństwa małej dziewczynki do rodziców.

- Piękna. Gratulacje. Podobna do taty i do Gai.

- Hardkorowa Rodzinka. Gratulacje.

- Długość dziecka = obwód ramienia - czytamy w komentarzach.

My oczywiście także gratulujemy rodzicom i życzymy zdrowia córeczce.