Zamknij

Robert Burneika pokazał twarz córki. Jak ma na imię dziewczynka?

Judyta Wanicka
09.01.2020 15:56
Hardkorowy Koksu z partnerką i córką
fot. Instagram:@robertburneikaofficial

Robert Burneika pochwalił się rodzinnym zdjęciem, na którym widać twarz jego kilkumiesięcznej córki. Dziewczynka jest, według fanów, podobna do mamy, lecz sporo odziedziczyła także po tacie. Jak ma na imię córka Hardkorowego Koksa?

Robert Burneika to litewski kulturysta i zawodnik MMA oraz gwiazdor YouTube'a występujący pod pseudonimem Hardkorowy Koksu. Sportowiec zdobył popularność dzięki filmikom zachęcającym do uprawiania kulturystyki, w których mówił z charakterystycznym wschodnim akcentem. W październiku Robert Burneika i jego partnerka Kaja Kędzierska zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córka. Para pochwaliła się dzieckiem w śniadaniówce i zdradziła imię.

Córka Roberta Burneiki - jak ma na imię?

Robert Burneika i jego młodsza o 16 lat partnerka, Kaja Kędzierska, pochwalili się córką w "Dzień Dobry TVN". Para opowiedziała o cieniach i blaskach rodzicielstwa oraz wyjawiła imię dziecka. Córka Roberta Burneiki otrzymała imię Gaja. Fani, którzy przegapili wywiad w śniadaniówce, mogą zobaczyć dziewczynkę na Instagramie. Hardkorowy Koksu pierwszy raz pokazał twarz dziecka.

Hardkorowy uśmiech, najważniejsze - podpisał rodzinne zdjęcie kulturysta.

Robert Burneika w przeszłości nie mógł mieć dzieci

Robert Burneika przez wiele lat przebywał na emigracji w USA. W 2003 roku ożenił się z Polką mieszkającą w Stanach, lecz po 10 latach jego małżeństwo się rozpadło. Towarzyszyła temu atmosfera wzajemnych oskarżeń.

Żona sportowca twierdziła publicznie, że Burneika stał się bezpłodny po latach zażywania sterydów. Opublikowała nawet wyniki badań potwierdzające defekt kulturysty. Z kolei Hardkorowy Koksu próbował pogrążyć żonę, ujawniając jej romans oraz kradzież pieniędzy.

Po wielu latach okazało się, że Hardkorowy Koksu jednak może mieć dzieci. W czerwcu 2019 kulturysta potwierdził, że jego partnerka, Kaja Kędzierska, jest w ciąży. Pod koniec października pochwalił się nowo narodzoną córką na Instagramie.

Zagłosuj

Do kogo bardziej podobna jest mała Gaja?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw