Zamknij

Robert Burneika znowu będzie ojcem. Jego partnerka jest w 6. miesiącu ciąży [FOTO]

13.07.2020 14:26
Robert Burneika z partnerką i córką
fot. Instagram:@robertburneikaofficial

Robert Burneika po raz drugi zostanie ojcem. Zaledwie 10 miesięcy po narodzinach córki Hardkorowy Koksu potwierdził, że jego partnerka jest w drugiej ciąży. Kaja Kędzierska poinformowała, że to już szósty miesiąc. 

Robert Burneika, znany jako Hardkorowy Koksu, po raz drugi zostanie ojcem. Kulturysta opublikował zdjęcie z partnerką, Kają Kędzierską, oraz ich kilkumiesięczną córką i poinformował, że wkrótce przyjdzie na świat ich kolejne dziecko. U ukochanej sportowca widać już sporych rozmiarów brzuszek. 

Robert Burneika to litewski kulturysta i zawodnik MMA oraz gwiazdor YouTube'a występujący pod pseudonimem Hardkorowy Koksu. Sportowiec zdobył popularność dzięki filmikom zachęcającym do uprawiania kulturystyki, w których mówił z charakterystycznym wschodnim akcentem. Wiele jego powiedzeń, takich jak "Nie ma lipy", "stejki" czy "rocket fuel" podbiło sieć i weszło do internetowej gwary. Od dłuższego czasu 42-letni Robert Burneika jest związany z wielbicielką fitnessu, Kają Kędzierską, która jest od niego młodsza o 16 lat. W październiku 2019 roku przyszło na świat ich pierwsze dziecko - córka Gaja. 

Żona Michała Wiśniewskiego jest w ciąży. Lider Ich Troje będzie miał piąte dziecko 

Robert Burneika "Hardkorowy Koksu" będzie miał drugie dziecko 

Rodzina Hardkorowego Koksa wkrótce się powiększy. Gwiazdor kulturystyki podzielił się radosną nowiną na Instagramie. 

Dziś w Sopocie w trójkę, a za rok już będziemy w czwórkę - napisał pod zdjęciem z córką i brzemienną ukochaną. 

Partnerka Roberta Burneiki odsłoniła zaokrąglony brzuch i poinformowała, że jest w szóstym miesiącu ciąży. 

Robert Burneika znowu będzie ojcem. W przeszłości nie mógł mieć dzieci

Robert Burneika przez wiele lat przebywał na emigracji w USA. W 2003 roku ożenił się z Polką mieszkającą w Stanach, lecz po 10 latach jego małżeństwo się rozpadło. Towarzyszyła temu atmosfera wzajemnych oskarżeń. Żona sportowca twierdziła publicznie, że Burneika stał się bezpłodny po latach zażywania sterydów. Opublikowała nawet wyniki badań potwierdzające defekt kulturysty. Z kolei Hardkorowy Koksu próbował pogrążyć żonę, ujawniając jej romans oraz kradzież pieniędzy. Po wielu latach okazało się, że Hardkorowy Koksu jednak może mieć dzieci. W czerwcu 2019 kulturysta potwierdził, że jego partnerka, Kaja Kędzierska, jest w ciąży. Pod koniec października pochwalił się nowo narodzoną córką na Instagramie.

Posłuchaj podcastu