Zamknij

Robert Burneika został ojcem. Hardkorowy Koksu pokazał zdjęcie dziecka

Maciej Friedrich
30.10.2019 09:46
Robert Burneika został ojcem. Hardkorowy Koksu pokazał zdjęcie dziecka
fot. Instagram:@robertburneikaofficial

Popularny litewski kulturysta, który w Polsce zyskał popularność jako Hardkorowy Koksu, po raz pierwszy został ojcem. Szczęśliwy Robert opublikował w sieci zdjęcie z dzieckiem.

Robert Burneika to pochodzący z Litwy kulturysta, zawodnik MMA i biznesmen, który zyskał w Polsce ogromną popularność jako Hardkorowy Koksu. TVN Turbo emitowało jego autorski program „Nie ma lipy!”, jest też właścicielem firmy handlującej suplementami diety.

Prywatnie 41-letni Burneika od roku związany jest z młodszą od niego o 16 lat partnerką. We wtorek, 29 października kulturysta podzielił się z fanami radosną nowiną. Hardkorowy Koksu po raz pierwszy został ojcem. Już we wrześniu zdradził fanom płeć dziecka.

Robert Burneika został ojcem. Znamy płeć dziecka Hardkorowego Koksa

Szczęśliwy Robert Burneika opublikował na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcie z nowo narodzoną pociechą. Zdradził również, że na świat przyszła „hardkorowa córeczka”.

Jak informuje „Fakt”, kulturysta nie ma zamiaru ukrywać twarzy dziecka, jak ma to w zwyczaju wielu celebrytów.

Póki dziecko jest małe, pokazywanie jego twarzy to nie jest dobry pomysł. Potem jak najbardziej – stwierdził.

Hardokorowy Koksu w rozmowie z portalem Fakt24 zdradził również, że zamierza wychować córkę w Polsce. Ma zamiar postawić na dyscyplinę.

Dyscyplina musi być. Dziecko musi wiedzieć, co wolno, a czego nie wolno. Ja nigdy nie byłem rozpieszczony, za co teraz mogę podziękować moim rodzicom, bo to pomogło mi w życiu. Dzieci dostają od bogatych rodziców pieniądze, samochody. A potem, gdy nie potrafią sobie radzić bez rodziców, są zagubieni. Nie wiemy też jeszcze, co zrobić ze szkołą, może będziemy edukować dziecko w domu. [...] Widzę, że dużo dzieci jest teraz rozpieszczonych, co odbija się potem w przyszłości. To wina rodziców, robią krzywdę dzieciakom. A trzeba pokazać, kto tu rządzi – podsumował Burneika.

Robertowi oczywiście serdecznie gratulujemy!

 Hardkorowy Koksu zjadł ogromnego pączka [WIDEO]

RadioZET.pl/fakt.pl/MF