Zamknij

Robert De Niro rozwodzi się z żoną po 21 latach małżeństwa

Redakcja
22.11.2018 12:58
Robert De Niro rozwodzi się z żoną po 21 latach małżeństwa
fot. Invision/Invision/East News

Legenda kina Robert De Niro i jego żona Grace Hightower postanowili na dobre się rozstać. Jak donoszą amerykańskie media, po 21 latach małżeństwa para zdecydowała się na rozwód.

Robert De Niro to ikona światowego kina. 75-letni aktor już za życia stał się prawdziwą legendą. Jego kreacje zostały dwukrotnie nagrodzone statuetką Oscara dla najlepszego aktora. Za rolę we „Wściekłym byku” otrzymał również Złoty Glob. Jego filmografia jest ogromna i nie sposób wymienić choćby części obrazów, które stały się ponadczasowe. „Ojciec Chrzestny 2”, „Taksówkarz” i „Przylądek strachu” to tylko przykłady jego talentu. De Niro świetnie poradził sobie w roli reżysera, tworząc doskonałe „Prawo Bronxu”.

W 1987 roku aktor poznał Grace Hightower, będąc już gwiazdą światowego kina. Kobieta pracowała w jednej z ekskluzywnych restauracji. Para bardzo szybko zaczęła się spotykać, ale długo nie decydowała się na ślub. Małżeństwem zostali dopiero po 10 latach znajomości.

De Niro i Hightower
fot. Kristina Bumphrey/StarPix/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Rober De Niro rozwodzi się z żoną po 21 latach

Między małżonkami zaczęło się psuć, gdy na świat przyszedł ich syn Elliot. De Niro i Hightower w 1999 roku zdecydowali się rozstać. Do sądu trafił pozew rozwodowy, jednak ostatecznie para doszła do porozumienia. W 2012 roku ponownie zostali rodzicami. Ich córkę Helen urodziła surogatka.

Niestety sielanka nie potrwała długo. Amerykańskie media donoszą, że para postanowiła rozstać się na dobre po 21 latach małżeństwa. Wkrótce ma pojawić się oficjalny komunikat o rozwodzie. Oziębienie się stosunków między małżonkami można było zauważyć od jakiegoś czasu. De Niro nie pojawił się z żoną publicznie od blisko pół roku.

RadioZET.pl/fakt.pl/MF