Zamknij

Robert Górski się żeni. Gwiazdor „Ucha Prezesa” poślubi Monikę Sobień

Maciej Friedrich
31.05.2019 10:44
Robert Górski się żeni. Gwiazdor „Ucha Prezesa” poślubi Monikę Sobień
fot. TRICOLORS/East News

Robert Górski, gwiazdor serialu „Ucho Prezesa” i lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, po raz pierwszy weźmie ślub. Zdecydował się połączyć przysięgą małżeńską z Moniką Sobień, matką jego córeczki Maliny. Kiedy stanie na ślubnym kobiercu?

Robert Górski, jeden z najpopularniejszych polskich kabareciarzy, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju i gwiazdor satyrycznego serialu „Ucho Prezesa”, w lutym po raz drugi został ojcem. Na świat przyszła jego córeczka Malina, owoc związku z dziennikarką Moniką Sobień. Dzieląc się radosną informacją, kabareciarz w zabawny sposób nawiązał do postaci Jarosława Kaczyńskiego. Jak dowiedział się „Super Express”, Górski i jego o 14 lat młodsza ukochana niebawem staną na ślubnym kobiercu. Ślub ma odbyć się w sierpniu.

Kabareciarz Robert Górski weźmie ślub z Moniką Sobień

Robert Górski jest zadeklarowanym katolikiem, podobnie jak jego rodzina, ślub z Sobień odbędzie się więc przed ołtarzem.

– Bierzemy ślub kościelny. W małym kościele na warszawskiej Pradze. Pierwszy raz w życiu i się więcej już nie ożenię. Jesteśmy w trójkę wszyscy szczęśliwi. Chciałbym już teraz zająć się swoim nowym życiem – zdradził gwiazdor „Ucha Prezesa” dziennikowi.

Również przyjęcie weselne ma odbyć się na warszawskiej Pradze. Jego przygotowaniem zajmuje się jeden z praskich hoteli. Zapytany o emocje związane ze ślubem Robert, unikał jednoznacznej odpowiedzi. Ponownie pozwolił sobie jednak na żart.

– Nie chcę komentować, możemy porozmawiać o Opolu, które prowadzę. Chcę oddzielić swoje prywatne życie. Proszę napisać, że z pewnością wszyscy znajomi „Prezesa” mówią, że jest szczęśliwy, tym bardziej że prowadzi kabareton w Opolu [...] W każdym razie prawdziwy prezes powinien mi zazdrościć, że się żenię i tyle. No nie mogę nic więcej powiedzieć – podsumował. 

ZOBACZ: Katarzyna Grochola wzięła sekretny ślub. Kim jest trzeci mąż pisarki?

Robert Górski i Monika Sobień – jak się poznali?

Przyszli małżonkowie poznali się rok temu, kiedy dziennikarka przeprowadzała z Górskim wywiad. Monika Sobień jest założycielką internetowego magazynu WeMen, w którym publikuje wywiady z ze znanymi mężczyznami. Związek kabareciarza i dziennikarki rozwijał się szybko, choć wzbudził w środowisku spore zaskoczenie. Górski bowiem przez 10 lat widywany był w towarzystwie reżyserki i producentki Beaty Harasimowicz. Wcześniej związany był z Katarzyną Osipowicz, z którą ma 15-letniego syna Antoniego.

Zagłosuj

Lubisz oglądać polskie kabarety?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF