Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Robert Górski się żeni. Gwiazdor „Ucha Prezesa” poślubi Monikę Sobień

31.05.2019 10:44

Robert Górski, gwiazdor serialu „Ucho Prezesa” i lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, po raz pierwszy weźmie ślub. Zdecydował się połączyć przysięgą małżeńską z Moniką Sobień, matką jego córeczki Maliny. Kiedy stanie na ślubnym kobiercu?

Robert Górski się żeni. Gwiazdor „Ucha Prezesa” poślubi Monikę Sobień fot. TRICOLORS/East News

Robert Górski, jeden z najpopularniejszych polskich kabareciarzy, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju i gwiazdor satyrycznego serialu „Ucho Prezesa”, w lutym po raz drugi został ojcem. Na świat przyszła jego córeczka Malina, owoc związku z dziennikarką Moniką Sobień. Dzieląc się radosną informacją, kabareciarz w zabawny sposób nawiązał do postaci Jarosława Kaczyńskiego. Jak dowiedział się „Super Express”, Górski i jego o 14 lat młodsza ukochana niebawem staną na ślubnym kobiercu. Ślub ma odbyć się w sierpniu.

Kabareciarz Robert Górski weźmie ślub z Moniką Sobień

Robert Górski jest zadeklarowanym katolikiem, podobnie jak jego rodzina, ślub z Sobień odbędzie się więc przed ołtarzem.

– Bierzemy ślub kościelny. W małym kościele na warszawskiej Pradze. Pierwszy raz w życiu i się więcej już nie ożenię. Jesteśmy w trójkę wszyscy szczęśliwi. Chciałbym już teraz zająć się swoim nowym życiem – zdradził gwiazdor „Ucha Prezesa” dziennikowi.

Również przyjęcie weselne ma odbyć się na warszawskiej Pradze. Jego przygotowaniem zajmuje się jeden z praskich hoteli. Zapytany o emocje związane ze ślubem Robert, unikał jednoznacznej odpowiedzi. Ponownie pozwolił sobie jednak na żart.

– Nie chcę komentować, możemy porozmawiać o Opolu, które prowadzę. Chcę oddzielić swoje prywatne życie. Proszę napisać, że z pewnością wszyscy znajomi „Prezesa” mówią, że jest szczęśliwy, tym bardziej że prowadzi kabareton w Opolu [...] W każdym razie prawdziwy prezes powinien mi zazdrościć, że się żenię i tyle. No nie mogę nic więcej powiedzieć – podsumował. 

ZOBACZ: Katarzyna Grochola wzięła sekretny ślub. Kim jest trzeci mąż pisarki?

Robert Górski i Monika Sobień – jak się poznali?

Przyszli małżonkowie poznali się rok temu, kiedy dziennikarka przeprowadzała z Górskim wywiad. Monika Sobień jest założycielką internetowego magazynu WeMen, w którym publikuje wywiady z ze znanymi mężczyznami. Związek kabareciarza i dziennikarki rozwijał się szybko, choć wzbudził w środowisku spore zaskoczenie. Górski bowiem przez 10 lat widywany był w towarzystwie reżyserki i producentki Beaty Harasimowicz. Wcześniej związany był z Katarzyną Osipowicz, z którą ma 15-letniego syna Antoniego.

Zagłosuj

Lubisz oglądać polskie kabarety?

RadioZET.pl/se.pl/MF

Oceń
Tagi